Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy nagyobb...

Mit csináljak hogy nagyobb önbizalmam legyen és jobban szeressem magam?

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok és 73 kg.(L) Sokat fogytam 90kg-ról 73-ra, nagyon rosszul éreztem magam, alig volt önbizalmam és azt hittem ez változni fog ha fogyok, de nem még mindig utálom magam pedig a szüleim mindig mondják hogy sokkal jobban nézek ki.

Szerintetek ez így még mindig nagyon sok (kg)?

Mit csináljak hogy nagyobb önbizalmam legyen és jobban szeressem magam ?



2016. ápr. 17. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Állj a tükör elé és mondd bele a szemedbe, hogy "Szeretem magam!" Ezt addig ismételd, amíg tényleg meg nem szereted magad!


Olvass sok önfejlesztő, önismereti, önbizalom növelő könyveket, hallgass motivációs és önismereti hanganyagokat!

2016. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem túl sok, most már vékony vagy :) Az én bnőm a te magasságodnál van kb. és 100kg, mégis nagyon szép és nőies alakja van ;) szóval ne parázz, nem a súlyod határoz meg Téged, hanem amit gondolsz önmagadról..
2016. ápr. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok embernek (nekem is) a duci lányok jönnek be. Szóval nem is biztos hogy hátrányként hanem előnyként kellene gondolnod rá!
2016. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!