Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, milyen az ideális...

Lányok, milyen az ideális férfi felsőtest?

Figyelt kérdés
Az sem jó ha egy srác vékony,az sem ha túlzottan izmos, milyen az ideális? Külön köszönöm ha valaki képet csatolna.
2016. ápr. 20. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen típusú férfitest vonzó-


[link]

2016. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak rajta pl karok :D
2016. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy ideális, mert ez ízlés dolga. Erre tényleg nincs szabvány. Kinek mi tetszik. Azt mondanám, jó pasit linkelt az első, de nekem hosszútávon a kevésbé izmosak és kevésbé szőrmókok jönnek be. Ez a srác arra jó, hogy egy kicsit nézegesse az ember és "vadakat" gondoljon közben, de tartós kapcsolatra nekem nem való. Ízlések és pofonok... :)


Ha egy lány belédszeret, nem azt fogja nézni, mennyire tökéletes a külsőd. De az mindig fontos, hogy ápolt és tiszta legyél, figyelmes, kedves, stb. Ha mindez megvan nálad és ennél is tovább akarsz fejlődni, az persze nem baj. :)

2016. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Ha valaki szeret nem az izmaidat fogja szeretni, hanem téged. Volt már dolgom testépítő fiúval is és pocakossal és tényleg azt kell mondjam hogy nem minden a kocka has :) hidd el ha ápolt vagy és kedves az többet ér.
2016. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!