Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ideális protektorok? Csizma,...

Ideális protektorok? Csizma, nadrág, felsőtest, kesztyű.

Figyelt kérdés

Sisakom van, menni fogok nagyobb motorra jogsit csinálni, oda kell, de amúgy is jobban szeretem a biztonságot, kell a protektor!


Leginkább hosszú úton fogok menni vele, tehát nem a sarokig kijutáshoz kell valami.


Mivel azonban egyetemista vagyok, lehető legolcsóbban szeretném azért megúszni.


Arra gondoltam, hogy kabát helyett protektoring lenne a legésszerűbb, mert lehet pólóra is venni, ha meleg van, de rá lehet kapni széldzsekit, télikabátot. De szívesen fogadok ellenvéleményeket is!


Nadrágból csak olyat találok, amin térdprorektor van, de jobban örülnék, ha lenne valami a csípő tájékán is. Tudtok ilyen megoldást?


Kesztyű és csizma is kéne, lehetőleg esőálló.


Ha van konkrét típus, amit be tudnátok linkelni, az külön jó.


mindenre van kb 40 ezrem, de ha picit fölé csúszik, az még nem egy nagy baj.



2013. máj. 22. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
40 ezer? Hát akkor inkább járj busszal, akkor leszel a legnagyobb biztonságban. Nem bántásból mondom, de 40 ezer forint körüli összegért nem fogsz megfelelő védelmet kapni.
2013. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a Shox-ban vettem anno motoros ruhát(kabát és nadrág)

19-19k volt. Nem nagy valami de esőálló, van kivehető thermo bélés és csípővédő is. Ennél olcsóbb nemigen van elfogadható minőségű.

Szóval ha a komplett felszerelésre szántál ennyit akkor még gyűjts hozzá legalább 30k-t. De ez se sok, főleg csizmák nem olcsóak(bár én a csizmát egy magas szárú munkavédelmi bakanccsal helyettesítem, az is kb 20-25 lett volna ha meg kell venni, de nagyon kényelmes és baromi jól véd is)

Normálisabb kesztyű is 10-nél kezdődik.

2013. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!