Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magas lanyok, ti szeretitek,...

Magas lanyok, ti szeretitek, hogy magasak vagytok vagy inkabb utaljatok?

Figyelt kérdés

En szemely szerint utalom, megneheziti a par valasztast.Ti szeretitek vagy inkabb hatranynak tartjatok?


Magassagot is irjatok es kg is :D

L/21(176 cm es 63 kg)



2016. ápr. 22. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak 15 éves vagyok valószínű még növök is.177 centi és 64kilogramm vagyok.Én kifejezetten szeretem,hogy magas vagyok mások is mondják,hogy szerintük is "jól áll" nekem.Az egy hátránya,hogy sok fiú alacsonyabb nálam de ez annyira még eddig nem zavart.Te miért nem szereted? :D
2016. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En szeretem. 180 cm.
2016. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Olyan kituno vagyok es nem szeretem:(

Imadom a magassarkut de felek fel venni es ugye a fiu teren se elonyos szoval nem a kedvencem ez a magassag :(

2016. ápr. 22. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
176 centivel nem id vagy olyan fu de magas..
2016. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szeretem.

178cm/57kg

2016. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
175 centi vagyok. Nem olyan nagyon magas de magas..főleg, hogy kőrülöttem a lányok többsége alacsony. Volt egy olyan időszakom amikor gyülöltem a magasságom, főleg a lábaim. De aztán rájöttem, hogy ez milyen jó adottság és azóta is bolondítom a férfiakat a hosszú lábaimmal.;) Ne félj magassarkút hordani:) hidd el, később imádni fogod!;)
2016. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!