Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek van megoldás...

Szerintetek van megoldás ezekre a problémákra?

Figyelt kérdés
Nagyon elégedetlen vagyok magammal,mindenkit szebbnek látok:SRonda az arcom,mert zsíros,mitesszeres,tág pórusú,és ilyen apró pici pattanások vannak rajta,ami igazából nem is pattanás,és nem tudok vele mit kezdeni.A hajam hiába dús,és szép sötétbarna(mostmár egyébként hullik)ha mindennap vasalom+göndörítem is,máskülönben olyan lenne mint a szénaboglya,reggel.Fehér bőröm van,amit utálok,mert én barnát szeretnék,de napozni még nem lehet,önbarnítótól csak sárga leszek,szoláriumra meg nincs pénzünk.Ráadásul hormonproblémáim is vannak,ami miatt a bőröm is ilyen,és szőrösebb vagyok,mit az átlag pl.has,hát,comb:(próbálok szőrteleníteni,de egy idő után belefáradok már a folytonos szenvedésekbe:SMost is tiszta szőr a lábam:D:(Mások olyan szépek,akkor én miért nem lehetek az?
2010. ápr. 7. 17:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja igen,és azt kihagytam,hogy az arcommal voltam már bőrgyógyásznál,felírt egy krémet,de nem igazán használt.Járok vele néha kozmetikushoz,amikor épp van rá pénzünk,de attól se lesz sokkal szebb a bőröm,csak kitisztul.A bolti vackok közül már mindent kipróbáltam,egyik se vált be.Most a Vichy Normadermen gondolkozom,de sajnos az is nagyon drága:(
2010. ápr. 7. 18:00
 2/11 anonim válasza:
50%
tegyél fel 1 képet és megmondom mer szépségtanácsadó vagyok
2010. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet feltenni.Most adj tanácsot kép nélkül:)
2010. ápr. 7. 18:06
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is hormon próblémám van és az ajkam felett enyhe pihék jelentek meg melyek az ajkam szélei felé elkezdtek sötétebbek lenni és mindig begyullad.az én arcom is tiszta ragya 21/l ha tudsz akkor nekem is segíthetnél.én azt szoktam csinálni hogy kamilla virágot felteszek vízbe forrni és utána inhalálok egyett és mikor megpuhult a böröm kinyomkodom és utána vattával a kamillából borogatom
2010. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenki utál magán valamit, az is akit te oyan szépnek látsz. Szerintem 13-4 éves lehetsz(bocs ha nem) és sok a hirtelen jött változás. Békülj ki magaddal, mindenki szőrös, szinte midnenki pattanásos ilyen korban, viszont nem mindenki olyan szerencsés, h szép fehér bőre, és vastag haja legyen. Hidd el, más ezt irigyli tőled:)
2010. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitok:)

A kamillás gőzölést már csináltam sokszor,tegnap este utoljára,10 percig,utána lemostam vele az arcom,egy ideig elmúltak a ragyák,de most megint előjött mind:S

Egyébként 16ées vagyok,és nem vagyok ilyen nyávogós,meg ülök a gép előtt és nem teszek magamért semmit típus,csak most tényleg kivagyok,hogy sokat foglalkozom magammal,és még sincs eredménye.

2010. ápr. 7. 18:17
 7/11 anonim ***** válasza:

ha valaki az ismeretségi körömből ezt olvassa azt hiszi rólam van szó. hogy én írtam. mert nemcsak hogy pontosan így nézzek ki, de mindig mindig pontosan ezekért panaszkodom. pontosan ilyen vagyok: sötétbarna dús haj, fehér bőr, zsíros arc, sűrű szőrzet.... csak én 18 vagyok. megértelek. teljes mértékben. én is utállom magam pontosan ezekért.

a hitetleneknek: a dús sötét haj és fehér bőr egy átok! higgyétek el!

2010. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak: nekem fehér bőröm van, és imádom! Csak tudni kell elfogadni:)
2010. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jajj nekem is szőrös a hasam lány létemre:'( Nem tudom mért vert meg vele az Isten. Menj el endrokinológiára( nem biztos, hogy így írják:D ) hátha tudnak adni erre valami gyógyszert.
2010. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kedves szépségtanácsaadó!


tudnál valami elérhetőséget adni nekem rólad?


nagyon megköszönném.

2010. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!