Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 170cm/42kg ideális?

170cm/42kg ideális?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék képet feltenni, de kíváncsi lennék pár külsős véleményre.

2016. jan. 6. 21:22
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
36%
ez attól is függ hogyan oszlik el stb. bár én kevésnek találom.
2016. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 50-nek kéne lenned. Kórosan sovány vagy, ez nem egészséges. Ha lány vagy, van menzeszed?
2016. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kevés. Minimum 50-nek kéne lenned.
2016. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Hát már 2éve nincs. Nem igazán zavar, sosem volt meg rendesen, gyereket felesleges szülni ebbe a világba, inkább karrierre megyek.. Sőt amúgy, nem zavarna még pár kiló minusz sem, ha tudok járni. Nem szeretek annyira enni..
2016. jan. 6. 21:32
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen hízzál. testképzavarod lehet ha még fogyni szeretnél. az úgy már ronda lenne, nagyon sovány lennél
2016. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
98%
A menzesz nem arról szól, hogy gyereked lehessen, az, hogy felborult a hormonháztartásod az több szempontból is problémás hosszútávon. Szeretem a nagyon vékony lányokat, de kép nélkül is megmondom, hogy ha annyira sovány valaki, hogy már menzesze sincs, az a lány nem vonzó.
2016. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Anorexiával a karrierépítés sem igazán opció hosszútávon.
2016. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Kérj orvosi segítséget!
2016. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vonzó maximum azért, mert nem homokóra alkatom van fenékkel meg nagy mellekkel, mert nem tetszik, egyszerűen taszít. Attól függetlenül lehet velem beszélgetni, sőt nagyon társasági ember is vagyok, elmondhatom magamról, hogy szeretett ember vagyok és nekem is van kit szeretnem és bár nem mindenkinek vonzó ez a testalkat, az arcomat, hajamat, testmagasságomat tekintve nem panaszkodhatok.


Azért tettem fel a kérdést,mert nem értem, hogy miért nem maradhatnék ezen a súlyon vagy lejjebb, ha nekem ez tetszik. Miért baj ez. Hisz elhízottból is annyi van.. Őket miért kell elfogadni, a soványakat meg mindenképp felhízlalni.

2016. jan. 6. 22:01
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkepp kell felhizlalni, de neked zorognek a csontjaid. Ha mar a menzeszed is kimaradt, az azt jelenti hogy a szervezeted az utolso tartalekait eli fel, mindenhol takarekoskodik, ahol lehet. Majd amikor egy reggel nem tudsz felkelni az agybol, rajossz mekkora hulyeseget csinaltal - csak akkor mar keso lesz...
2016. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!