Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Smink nelkul ronda vagyok...

Smink nelkul ronda vagyok szerintetek sokat sminkelem magam?

Figyelt kérdés

Ugy erzem nagyon nagy a valtozas sminkkel es anelkul.Mivel eleg problemas a borom hasznalok korektort,BB kremet es pudert hetkoznapokon altalaban szempilla spiralt max egy kicsi szemhej pudert de ritkabban.


Bulikban ugyan ezek + tus


Tul sokat hasznalok?hogy fogadjam el magam smink nelkul,felek 30 evesen mar rancos leszek(es ha lesz baratom es meglat e nelkul megijed)

l/21



2016. ápr. 30. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem sok smink és ha normális minőség akkor nem is árt. Feltéve hogy alaposan lemosod esténként.
2016. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem meg baromi sok. Valószínűleg a bőröddel is azért van gond, mert nem kap levegőt a vakolat alatt.
2016. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Olvass sok önismereti önfejlesztő könyveket, melyek segíteni fognak neked elfogadni magad.


Itt egy másik tipp:

Állj a tükör elé, nézz bele a szemedbe és mondd azt, hogy "Szeretem magam". Ezt addig ismételd, míg tényleg elhiszed hogy szereted magad.


A smink az arcodnak méreg!

2016. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Soknak sok,de abszolút nem kihívó ha erre gondoltál! Nálunk gimibe ez az alap smink,amit leírtál,és nagyon sok esetbe van hozzá rúzs és tus is,már a 9. osztályban is!
2016. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem sok ez a sminkmennyiség. Amúgy meg szerintem az a sminkmennyiség a megfelelő, amennyit te jónak tartasz :) Ha így érzed jól magad, akkor minden oké, a jövővel pedig ráér majd akkor foglalkozni.. :)
2016. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok és a bőrödnek srn fog ártani ha minden este alaposan lemosod.
2016. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12 évesen szerintem maximum szempilla spirál vagy szemceruza kéne... de hát, változnak az idők, én már elmúltam 30...
2016. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképpen érzek, kedves kérdező, de hosszú idő után, talán most először találtam választ a problémámra:

Sok-sok vizet kell inni!

Nem viccelek, tényleg.

Réges régen alig ittam, szinte egy pohárral, az se víz volt, hanem valami cukros lötyi.

Aztán később próbáltam tudatosan rászoktatni magamat a vízivásra, de max 1 liter ment.

1 hete néztem egy blogot, ahol kísérletet csináltak, lefotóztak embereket a program elején és 1 hónap múlva.

Hát iszonyat különbség volt mindegyik bőrén, úgyhogy ennek hatására énis elkezdtem.

Minimum 2 l vizet iszom, de gyakorlatilag onnan felfele már (szinte) mindegy, mennyit iszol, nagyon hatásos!

Hétfő óta minden nap többet iszom, és mára már szinte abszolút eltűntek a mitesszereim, 1-2 problémás helyen van még, de az is jóval halványabb!

A bőröm puhább, üdébb, és máris kevésbé érzem rosszul magam smink nélkül.

Próbáld ki te is!

2016. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem sok pont megfelelő:)
2016. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!