Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pénzcsipesz hivalkodó lenne?

A pénzcsipesz hivalkodó lenne?

Figyelt kérdés

Üdv! Megtetszettek a pénzcsipeszek, főként az egyszerűbb fémszínűek. Nem is kerülnek túl sokba.

Amin elgondolkoztam vásárlás előtt, hogy nem túl hivalkodó dolog ez? Ugye egy pénztárcában nem igazán látja rajtam kívül más, hogy mennyi pénz van. (Jó ha nagyon figyeli, akkor láthatja mikor fizetek valahol.) Viszont nem keltene ellenszenvet másokban a pénzcsipesz? Nem arról van szó, hogy százezrek lennének benne, néhányezer forint amit magamnál tartok.



2016. máj. 4. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindig a zsebembe összehajtva tartom csipesz nélkül. Nem hiszem hogy hivalkodó lenne, pláne ha nem egy köteg 20ezrest veszel elő. Viszont veszélyesebb is a tolvajok miatt.
2016. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyet még csak pojácáknál láttam, szóval ja.
2016. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Élőben még nem is láttam senkinél. A tolvajok miatt lehet veszélyesebb, de csak néhány ezer forintot tartanék benne. Azt nem tudom még, hogy mennyire kényelmes/praktikus (?)
2016. máj. 4. 21:07
 4/8 anonim válasza:
Praktikum szempontjából egyáltalán nem ajánlom. Pénztárca jobb, amúgy a csipesz sem hivalkodó.
2016. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem tetszik es sztem nem hivalkodod.
2016. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
* -d
2016. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fillingje kb. ugyanaz, mint a klottgatyás hülyegyereken a gyagyi Rolex.
2016. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó! Kifejtenéd miért? Nem hamis terméket szeretnék venni (bár ezekből is van márkás, márkátlan). Szimplán egy szűkebb farmerhez, esetleg öltönynadrághoz nagyon kényelmetlen a pénztárca. Kitölti az egész zsebem, nyomja a lábam, ha sok benne az apró és olyan a nadrág akkor húzza is. Ezellen egy jó alternatívának tűnik a pénzcsipesz. Egy egyszerű ezüstszínű, amibe akár gravíroztatni is lehet.


Miért lenne hülyegyerekes egy ilyen?

2016. máj. 7. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!