Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Coco mademoiselle chanel...

Coco mademoiselle chanel pafümöt vásároltam olcson csak 2000ft ért, de olvastam a neten hogy ez a márka csak nőknek lett csinálva ez igaz vagy férfiakis használhassák? Neten láttom hogy közel 30ezer ft de amit adtak 2ezerért hamis lehet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 14:10
 1/8 A kérdező kommentje:
2016. máj. 5. 14:12
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2000 Ft-ért hamis. Esetleg úgy nem, ha használt és a fele elfogyott minimum, de még akkor is kevesellem. És igen, ez bizony egy női parfüm.
2016. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem volt félig , rendes dobozal kaptam de mikor kibontottam rózsaszin volt a parfüm szine , de jó illata van azzért de akkor ez a parfüm férfiaknak nem való vagy ciki ha nőknek készült de fujom vele magamat.

Román nőtől vettem ők kinálták eredetileg 3500 ért akarták volna adni de én csak 2000 ft ot adtam érte.

De hogy lehet megkülömböztettni egy parfümöt hogy hamis vagy nem ?

2016. máj. 5. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
2000-ért biztosan hamis, ezen nincs mit gondolkodni. Az eredeti elég csajos emlékeim szerint, de sok férfi hord különböző női parfümöket, a legjobb minőségűek pedig szinte kivétel nélkül uniszexek. Ha neked tetszik az illat, hordd nyugodtan.
2016. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze tisztában vagyok hamis láttam is videon hogy ami az eredeti ott a márkalógo jellzés az üveg oldalán van és a hamisé az üveg alján , de akkor ezzek szerint ezt a coco mademoiselle chanel pafümöt használják férfiakis ezzek szerint ?

Francia márka lenne ?

És a hamist is ugy csinálják meg az illatát mint az eredetiét csak a hamisénak a illata hamar elmegy ?

2016. máj. 5. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Francia márka lenne? Nem hallottál még a Chanel-ről? Nyilván román nőkkel árultatják a piacon.
2016. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg a Mademoiselle kisasszonyt jelent.
2016. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%
Szerintem ha csak 2000 volt akkor max a segged kenegesd vele mert másra nem jó ennyiért. Amúgy meg szégyelld magad hogy nem tudod mi az a Chanel és hogy mennyibe kerül pedig gondolom nem 5 éves vagy már.
2016. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!