Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagyok. A karom...

Nagyon vékony vagyok. A karom is a lábam is, a derekam is. Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Kicsi koromban dagi voltam, de amint elkezdtem nőni, megnyúltam. De nem érzem így jól magamat. A bordàim akkor làtszódnak ki ha nagy levegőt veszek, de a derekamra rossz rànézni olyan vékony a többiekhez képest.. Fenekem nem nagyon van, de egyenlőre mellem sem. 162cm vagyok, és 44kg. Sokan piszkàlnak hogy én biztos anorexiàs vagyok, de én jóízűen eszek rendesen. Sokat. Màr nem tudom mit kezdjek magammal. 14/L

#Sovànysàg
2016. máj. 5. 15:50
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Egyenlőre sportolj! Attól formásodni is fogsz.
2016. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Átérzem a problémád, Én minden nap húst hússal eszem, 190 és 60 kg vagyok, és képtelen vagyok, egy kicsit is hízni. Napi 4x eszem, gyakran megfordulok a mekiben, de még így sem sikerül. Ha tudsz valami megoldást írsz majd?


17F

2016. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Genetika, hiába harcolsz ellene. Hasonlóan az előző kollégához én 195/85 vagyok, de már rég feladtam hogy meghízzak férfias méretre. Se a zabálás, se a tömegnövelő étrend, se az étrendkiegészítők, se a zsíros kaják nem segítettek, a testem leküzdte a felesleget.

Nőknél ez inkább áldás szokott lenni nem?

2016. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne hallgass senkire, lehet csak irigyek! Egyébként is sokaknak bejön a vékony alak :)

Mell és fenék miatt pedig ne aggódj, még nőni fogsz, illetve egyébként is szerintem sokkal szebb egy kisebb mell és fenék egy vékony testalkathoz. Sőt a nagy már csúnya(szerintem)

Ha a bordák kissé kilátszódnak nagy levegővételnél az természetes... nincs vele semmi probléma, talán kissé azért szokatlan még neked, mivel ezelőtt "dagi" voltál.

Ahogy mondtad, jó ízűen eszel, tartsd meg szokásod és örülj neki, hogy ilyen a genetikád! Bármit ehetsz :)

És tényleg sokaknak bejön a vékony, emiatt ne aggódj! (lehet valóban csak irigyek; illetve bármilyen alakú vagy akkor is van olyan fiú akinek nem jön be és olyan is lesz aki megjegyzi, ez ellen nem tudsz mit tenni)

2016. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!