Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Áll szőrtelenítése?

Áll szőrtelenítése?

Figyelt kérdés

Lányok! Van köztetek olyan akinek az állán és a 'toka'-nyak részen vékony sötét szőr van? Ti mivel tüntetitek el? Szemöldök csipesszel próbáltam de az nagyon macerás és sok türelem kell hozzá ami nekem nagyon nincs. :D Volt egy hülye ötletem hogy megróbálom epilátorral, de tele lettem piros pöttyökkel :( A gyantát akarom most kipróbálni, de attól félek hogy attól is kipattogok :( Nektek van valami ötletetek? :( Forduljak kozmetikushoz?

Segitségeteket előre is köszönöm! :*

18/l



2016. máj. 9. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az allamon van de en nem szedem le hisz ha leszednem csak megerosodne ahogy a bajusz is. Es en azt nem szeretnem. Szerintem alig lathato ez a kis pehely szeru szorzet. De ha tenyleg annyira zavar akkor szortelenito kremmel szedd le. Egyszeru, gyors es nem lesz piros a borod.
2016. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Nekem anyám egyszer beszólt, hogy szakáll van az államon... viccelt, de én komolyan vettem, s elkezdtem gyantázni. Megvastagodott ott pihe szőr. Most minden héten gyantázhatom :( Gyanta vagy kozmetikus! :)
2016. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hideg gyantával szoktam.

Van direkt arcra való.

Nekem a Veet vált be. Próbáltam több fajtát, de azok nem csináltak semmit, nem jött ki velük.

Nem lesz tőle semmi bajom, pedig elég érzékeny a bőröm, de nem lesz utána pöttyös, piros.

Ha éppen nincs, akkor szemöldökcsipesz.

2016. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Gyantától, csipesztől nem erősödik meg.

Borotvától jobban játszik, mert vastagabb lesz a szőrszál vége és szúrni is fog.

De gyantától, csipesztől nem fog változni. Ugyanolyan lesz, mint volt.

2016. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Borotválni szoktam mert minden más módszernél benö az új szőr és piros gyulladt lesz, amiből ha kipiszkálom a szőrt akkor már véres és sebes is.

Amúgy a borotvától szép marad a terület és 1 napig kihúzom vele ha reggelente letolom. Viszont azért szoktam csipesszel is néha mert idegesít hogy este már érzem a kis sörtéket. Néha bekattanok kiszedem csipesszel és boldog vagyok hogy sima a felület pár napig aztán jön a megbánás a gyulladt benőtt szőrökkel. Most is épp ebben a fázisban vagyok. :(

2016. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is borotválom,mint az előttem válaszoló,ugyanebből az okból.
2016. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítségeteket! És a szőrtelenítő krém mennyire hatásos? Hány naponta kell használni? Ja és azt is hallottam hogy lehet hormonzavar miatt is. Ha pl elkezdenék fogamzásgátlót szedni, attól jobb lenne? Javulna talán valamit? Vagy csak mégtöbb lenne tőle? :( nagyon idegesít a hasmon is pl meg a mellkasomon, melleimen :( még a melleimen megpróbálom elviselni, de hasamat borotválom..nem bírom elviselni :( ahogyan az arcomon/nyakamon sem :((( annyira cikinek érzem :(
2016. máj. 11. 17:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Asszem 3-4 naponta boven eleg ha nem tobb naponta. Igen lehet hormonzavartol is. En azt javaslom hogy ne szedj hormon gyogyszereket ha nem muszaj mert en kiprobaltam oket es nagyon nem valtak be. Nekem is van a hasamon de en azt legyantazom. Nem tudom megallapitani hogy mennyire szoros a hasad vagy a melled de egy termeszetes pihe szorzet minden lanyon van.
2016. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!