Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülbevaló vagy fül piercing?...

Fülbevaló vagy fül piercing? Mi a különbség?

Figyelt kérdés

Nemrég lövettem ki a fülem.Most csak az a próba fülbevaló van benne,amivel átlőtték.Rendeltem netről egy fülbevalót,de csak most látom hogy ez fül piercing.Igazából nemlátok nagy különbséget egy sima fülbevaló meg ez között,csak a fémrészt,amit a fülembe kell majd helyezni elég vastagnak tűnik,vagy ez mindegyik fülbevalónál ekkora? Szerintetek jó lesz ez a fülembe?


[link]



2016. máj. 14. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
1.2 mmes szár..hát.. :D ha nagyon akarod, bele kell mennie. A piercingek szoktak ilyen vastag szárral rendelkezni. De ez valaki fake tágító, nem?
2016. máj. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak én vagyok úgy, hogy sokszor nem értem, mit beszélnek az emberek? :D


A kérdés, hogy a füled melyik pontjára raknád? A belövéshez használt fülbevaló meg milyen szárvastagságú?

Ugyanis a lövésnél is lehet használni több félét. Van 1 mm alatti, 1,2 mm, 1,4 mm átmérőjű is.

Evidens, hogy egy 1 mm alattiba egy 1,2 mm-est nehezen lehet belerakni, míg egy 1,4-esbe könnyedén. Ha porcos részen van, akkor viszont érdemes várni (akár hónapokat) a teljes gyógyulás végéig.

Ami képen vastagnak tűnik, az attól még nem vastag feltétlenül. Perspektíva kérdése. Ezért írják oda a szárátmérő paraméterét, hogy milyen vastag, hogy ne legyenek félrerendelések.

2016. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1,2 mmesek a fülbevalók is általában
2016. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemtom hogy milyen vastag.Nem világosítottak erről fel.Sima rendes fülbevaló van most a fülemen.A fülcimpámban van na :D
2016. máj. 15. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!