Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercinggel kapcsolatba...

Köldök piercinggel kapcsolatban kérdeznék?!

Figyelt kérdés

2 hete szúrattam, és elvileg most már lehetne hasra edzeni. De nekem még mindig gennyezik, igaz fájni nem fáj egyáltalán.

Edzhetek hasra szerintetek, és kezeljem ugyanúgy, mint eddig és max. ha vérzik, vagy bepirosodik, akkor hagyjam abba?


Akinek van: neked meddig gyógyult?


2016. máj. 15. 12:35
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nézesd meg dokival. Ha rendesen kezelted már nem lenne szabad gennyeznie. Addig semmit ne erőlködj nem hiszem hogy jót tenne.
2016. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Octenisept + tetran
2016. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekem is lassan gyógyult, igaz én sajnos piszkáltam a sebet és picit körülötte heges maradt, de utána gyakrabban kezeltem hidrogén-peroxiddal, nem tudom hogy kinek mit szoktak felirni ,de ez segített.

Szerintem nyugodtan edzhetsz így, persze ha nem fájdalmas , mert akkor inkább hagyd. Amikor gennyezik, akkor tisztítsd meg mindig.

2016. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!