Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért gondolják rólam az...

Miért gondolják rólam az emberek, hogy alacsony az önbecsülésem ha nem dekoratív férfit választok?

Figyelt kérdés

Az évek során bizony volt pár olyan kapcsolatom ahol a férfi egyáltalán nem volt szép vagy helyes sőt, beletudtam szeretni egy olyanba aki 120 kilós. Ez alapján levonta mindenki a konzekvenciát, hogy nekem alacsony az önbecsülésem és ezért választok ilyen embereket. De én úgy érzem a világon semmi bajom nincs, és az önbecsülésem még az egészségesebbek közé tartozik, (néha nem tetszem magamnak) de nem értékelem le magam egyáltalán.

Most megnéztem a Csúf szerelem című filmet ami egy Szépség és a szörnyeteg adaptáció. A pasi jobban tetszett eltorzítva mint normálisan. Ez miért baj hogy nem érdekel a külső sokkal inkább a belső?

Én csinos vagyok, meg szép vagyok a többi ember szerint. (Én inkább az átlagost mondanám.) De most egy viszonylag átlagos lány, bele sem szerethet egy társadalmilag csúnyának tekintett, "nem szép" emberbe? Mióta ilyen felszínes ez a tetves világ?


Itt a srác a filmből:

[link]



2016. máj. 18. 19:07
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Mert az emberek felszínesek?

Manapság amikor divat úgy választani társat, hogy az külsőre is passzoljon hozzánk, nem csoda, ha valakiről teljesen más képet alakítanak ki, mint ami a valós.


Teljes mértékben le kell tojni a társadalmat, mert kb mindenbe képesek belekötni. Úgy élj ahogy neked jó!

2016. máj. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy maszkírozott pasi jobban tetszik mint ugyanaz normálisan? Na ne... a kettő ugyanaz belsőleg, de te inkább a rondát választod? Ja igen, mert azt nem nyúlja le tőled egy jobb nő majd, meg az oda lesz érted, meg annál jobbnak tudod érezni magad... stb. Ezek szoktak lenni az okok, ha valaki a rondákat részesíti előnyben. Nem azt mondom hogy nem lehet beleszeretni egy rondába, de ha ugyanaz/hasonló szép verzióban is választható akkor természetes hogy azt választja valaki, hiszen a külső is épp úgy számít mint a belső, az is az ember része.
2016. máj. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont ez volt egyébként a lényeg a filmben hogy a csávó amikor szép akkor bunkó paraszt és amikor ronda akkor meg előjönnek az emberi értékei. És nem véletlen mondtam hogy a csúnyábbik énjét választanám, akkor volt normális. De ez csak egy példa. Szóval nekem egyáltalán nem érdekes a külső. És igen pont ezeket szokták mondogatni hogy félek hogy lenyúlja más nő előlem meg hogy nem megy sehova ilyesmi. Hülyeség. Volt már tényleg olyan párom aki minden lánynak kivétel nélkül tetszett és nem tudta lenyúlni senki, meg ha le is tudta volna nem is érdekelt volna hiszen belsőre nem volt elég kellemes ember. Mehetett volna. Akit eltudnak vinni mellőlem hát vigyék is. Ki is dobtam pár hónap után mert mással se foglalkozott csak a külsejével. Hát most én vagyok ufó?
2016. máj. 19. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!