Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a titkuk azoknak a nőknek,...

Mi a titkuk azoknak a nőknek, akik a nap 24 órájában mindig igényesen néznek ki?

Figyelt kérdés

"Igényesen": makulátlan arcbőr és, tökéletes frizura és körmök, tökéletes összeállított szerelés, tiszta cipő, táska, tökéletesen megválasztott kiegészítők, tehát tökéletes összhang, jó illat és folytathatnám tovább...


Én hiába próbálkozom, igyekszem, még mindig úgy mond CSUTÁSNAK érzem magam. :( Valaki más is van ezzel így? Kérlek segítsetek! Remélem valaki veszi a fáradtságot és akármilyen hosszú legyen megírja nekem a választ, amit előre is köszönök!


Ui: ezeket a nőket nem a magazono címlapján, hanem a vló életben látom, ismerem.



2016. máj. 21. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2016. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sokszor járnak ki a mosdóba igazítani a sminken, hajon, megtakarítják a cipőt. nem nagy kunszt
2016. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Az egyik része a genetika, azaz természetesen szebbek, mint más nők.

Igényesek és jó minőségű kiegészítőket használnak amik tartósabbak. Figyelnek a kinézetükre, tehát után tudnak igazítani, ha valami nem makulátlan.

Innentől rutin és nem egy megoldandó probléma. Sokszor az energiaszinten is múlik, aki egész nap pörög és mindenre van ideje az jobban is ügyel a kinézetére, mint az aki egész nap hulla a feladatoktól.

Végül az autó, a munkahely és a segítség (férj) is beleszól ebbe, mindig nyúzottabb az aki tömegközlekedik és egyedül kell naponta mindenfelé járkálnia, miután végzett a papírgyárban.

A fő-fő igénytelenné tevő pedig a gyerek (tisztelet a...), jön a mackónadrág és a fiúhaj, elmarad a smink és a bőrápolás.

2016. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, milyen nőkre gondolsz. Csak azért, mert van, aki szerint az a jól öltözöttség, ha mindened egyszínű.

Tudsz linkelni?

2016. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arcápolás, de garantálom hogy mikor kimásznak az ágyból a hajuk egy madárfészek.
2016. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem aludhatnak befont hajjal?
2016. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pénz és idő.
2016. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!