Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szebb?

Hogyan legyek szebb?

Figyelt kérdés
Átlagosan nézek ki,az arcommal nincs bajom,a hajam most olyan,hogy az ombretől próbálok megszabadulni,lenöveszteni,de hosszú hajam van amitől nem akarok megválni ezért nem vágatom le az ombres részt.A bőröm pattanásos,de nem nagyon viszont a hegek miatt most megyek először kozmetikushoz szóval az rendben lesz.Sok ruhám van de tényleg nagyon régi a nagy részük, mostanában vettem pár új ruhát,de egyáltalán nincsenek praktikusan szép ruháim, csak túl ünnepi vagy túl ronda egyszerű,meg a nadrágjaim lógnak rajtam,először mindig jó aztán valahogy kinyúlik és hordhatatlan(sima famerről beszélünk ja és nem fogytam)Szóval elégedetlen vagyok,kényelmetlenül érzem magam a bőrömben de minden téren a bőröm miatt a hajam miatt,az alakom miatt,nagyon pici és vékony vagyok felnőtt létemre, és nem érzem magam elég nőiesnek csinos ruhákban sem.

2016. máj. 21. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! ha gondolod segítek neked! De ezt egy válaszból nem lehet. Írj nekem egy privátot, hogy folyamatos kapcsolatban legyünk, és megbeszéljük a részleteket! (szintén lány vagyok)
2016. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia :) írhatsz nekem is. én régen utáltam magam, de mára már nem így van
2016. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csingilingg84 ***** válasza:
Sziaaa :D Nekem is írhatsz, ha gondolod. :)
2016. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokan szenvednek az általad leírt önbizalomhiányban. Sajnos, ezen csak egy fiú segíthet. Majd jön valaki, és rájössz, hogy egy kincs vagy. Egy aranyrög, ha másnak talán nem is, de neki mindenképpen. Ez majd kisegít a kátyúból.
2016. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!