Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy merjem felvállalni a...

Hogy merjem felvállalni a stílusom és önmagam?

Figyelt kérdés

Sok ruhàm van, de egy rèszét unalmasnak tartom, van pár kedvencem amiket suliba nem hordok hanem inkább mikor fontosabb helyre megyek, és van pár olyan ruhàm ami nekem tetszik, de vagy nem tudom más ruhámmal hordani mert nem passzol hozzá, vagy nem merem felvenni mert annyira különc.

Nem vagyok egy divat majom, de ami tetszik ès divatos azt megveszem. De általàban úgy érzem nem áll jól. :(

Szeretnék hamarosan àttérni a csinosabb stílusra, de fiatalabbnak nézek ki a koromnàl és nem is illik hozzàm még az az öltözködés.

Ezért általában lazàbb ruhàkba járok, olyan semmilyenekbe :/

Szeretném felvàllalni azt ami tetszik, de valahogy nem merem. Nincs túl sok baràtom, nem vagyok népszerű. Ezért ugy érzem kigúnyolnànak.

Mit tegyek? Hogy legyek szabadabb? Hogy ne érdekeljen mások vèlemènye? Hogyan legyen önbizalmam? Milyen stílust, ruhàkat ajànlanàtok nekem?

17/ l



2016. máj. 21. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne szorongj!

Csak kezdd el azokat hordani, amiket szeretsz, és ne foglalkozz a többiek véleményével. Ennyi az egész :)

2016. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hidd el, általában az embereknek van nagyobb problémájuk annál, hogy mi van rajtad. Attó, hogy fiatalabbnak nézel ki, minden jogod meg van, hogy hordd a csinosabb ruhákat, hiszen te tisztában vagy a koroddal, a többiek meg ne érdekeljenek. Érezd jól a bőrödben!
2016. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!