Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mennyire normális, hogy 20...

Az mennyire normális, hogy 20 évesen még nem találtam meg a stílusom és önmagam?

Figyelt kérdés
Kezdek attól félni, hogy valami baj van velem. Egy csomó stílust kipróbáltam már kívül-belül a kemény rockertől a bioéletmódos izébizéig, egyikben sem találtam meg önmagam. Folyton azon jár az eszem, hogy én semmilyen vagyok.
2012. márc. 16. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, csak 23 éves ... szóval ...
2012. márc. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Te nem szenvedsz ettől?

Tudom,hogy kis hülyeségnek hangzik, de engem szinte felemészt.

2012. márc. 17. 00:32
 3/10 anonim ***** válasza:

hasonló cipő (21 vagyok)

én tudom, hogy ilyen semmilyen vagyok, de rájöttem, hogy felesleges ezen bosszankodni, mert attól csak a kedvem lehet rosszabb, mert azon, hogy alapvetően milyen valaki, úgysem lehet (sajna) változtatni, szóval ha már ilyennek születtünk, akkor örüljünk annak ami van és ne azon rinyáljunk, h mi nincs


utálok okoskodni, de most megteszem :DD

ha meg akarod találni (magad), akkor ne keresd :D

2012. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem inkább az kétségbeejtő, ha valaki 18 év felett a tálcán kínált stílusokba (kemény rocker, bio-hippi) próbálja beleerőltetni magát, hogy valamilyen legyen..
2012. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, rosszul tettem fel a kérdést és ezért nem értitek. Én nem kívülről akarok valamilyen lenni, hanem a viselkedésem legyen valamilyen. Mert mindennap más és elég széles a skála, így gyakorlatilag kiismerhetetlen vagyok.
2012. márc. 17. 19:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat én is közel 23 vagyok és még én sem találtam rá önmagamra. Nincs semmi lelki bajom, nem vertek a szüleim, nem vagyok fogyatékos, de mégsem találom önmagam. A ruhatáram egy nagy összevisszaság, nem tudok rendesen felöltözni mert nincsennek egymáshoz illő darabjaim. Az egyik vagány, a másik divatos, a harmadik sportos...

Kb 8-10 sportot próbáltam már ki, a zenék az mp3 lejátszómon össze vissza vannak. Nincs 2 egyforma stílus.

Egy olyan dolog van ami állandó az életemben, és az a munkám. Ez az első dolog amiben jól választottam.


De én amondó vagyok, hogy majd megtalálom önmagam. :) Van még vagy 70 évem. :)

Szerintem te is nyugodj bele. Ezt a dolgot nem lehet siettetni. Majd kialakul.

2012. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"elég széles a skála, így gyakorlatilag kiismerhetetlen vagyok."


És akkor mi van? Mindenkinek van valamilyen stílusa, akkor is, ha a nevét nem tudja. A stílus az, ahogy ugyanarra a dologra reagálsz. Természetesen új dologra másként. Másodjára már arra is hasonlóképp. Ne akarj magadra erőltetni semmit. Inkább légy mindíg eredeti..

2012. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy 20 évesen ez foglalkoztat, mivel a 20 éveseknek ez az egyik fő problémájuk. Igaz, 20 évesen már kevésbé, mint 16-17 körül. 10 év múlva már nem fog érdekelni a téma, de attól ez még ebben a korban normális.
2012. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez ne zavarjon. Én is ugyanebben a cipőben járok, de arra jöttem rá, hogy engem pont ez tesz egyedivé. Nekem a nagy kavarodás a stílusom. Egyik nap laza cuccokban járok, a másik nap inget veszek fel. Egyik nap rockot hallgatok, a másik nap ambientet. Az egyik nap utálom az emberiséget, a másik nap megölelném a világot.


Próbáld te is úgy szemlélni magadat, hogy te így vagy egyedi, hogy nincs egy fix stílus, amibe bele tudod rakni magadat. Én ezzel odáig jutottam, hogy már kifejezetten szeretem ezt magamban. Nem semmilyen vagy, hanem mindenféle. Ha a stílusodra gondolsz, ne az legyen benned, hogy neked nincs, hanem az, hogy rendkívül egyedi. Biztos vannak dolgok, amiket kedvelsz. Kedveld őket, akkor is, ha látszatra ütik egymást. Így leszel te TE.

2012. márc. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, mért kéne leragadni egy zenei/öltözködési stílusnál mindenkinek???

szerintem az emberek jó nagy része néha ilyet néha olyat hallgat és akik rá vannak kattanva egy stílusra ők is ugyanúgy tudnának rajongani egy másikért

2012. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!