Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segítség! Teljesen kisebbségi...

Segítség! Teljesen kisebbségi komplexusom van az 'alakom' miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

174 centis, 55 kg-os 16 éves lány vagyok. Nem tudok hízni, genetikailag vagyok vékony és ezen nem igazán tudok változtatni.

Alig van csípőm, melleim is nsgyon kicsik ezért minden ruha hülyén áll rajtam. Ha pedig pl szoknyát veszek fel, rosszul érzem magam benne...



2016. máj. 29. 10:15
 1/5 anonim válasza:
Ne érezd magad rosszul, mindenki más adottságokkal születik, nekünk az a feladatunk, hogy kihozzuk magunkból a legtöbbet. A vékony alak szép, teljesen jó arányaid vannak, ráadásul 16 évesen még nem fejlődött ki mindened, hidd el még a következő két évben is nagyon sokat fogsz változni! Később meg már örülni fogsz, hogy ilyen jó modell alakod van. Két éve még én is nagyon vékony voltam, most is az vagyok, de már jobban megnőtt a mellem és a csípőm is szélesedett ez idő alatt. Szóval ne aggódj feleslegesen, hordj push upot ha nagyon zavar a pici cicid. 18/L
2016. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg edzéssel izmosítani,én sem tudok hízni,ehetek bármennyit,de az edzéstől izmosabbak lettek a combjaim és nagyobb a fenekem:) A mellem nekem se nagy,75B-sek,de így is nagyon sok pasinak bejövök(nagyon jó pasiknak;).Szóval nyugi,inkább vékony legyél,mint olyan,aki már attól is hízik,ha ránéz a kajára :S Amúgy én 156cm és 48-49kg vagyok.

20L

2016. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írta valaki, eddzél, attól izmosabb leszel, jobb alakod lesz. Étkezz egészségesen mindig. 21 éves korodig még fejlődésben vagy, addig még bőven fogsz nőiesedni is. Ha pedig az alakodhoz megfelelő ruhákat választod (nem a divat szerintit) akkor az jól fog állni. Mert vékonyaknak is van sokféle ruhadarab, pl fodros, csipkés szoknyákban a csípő nagyobbnak tűnik.
2016. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne legyen semmiféle komplexusod emiatt! :)

Hidd el sokaknak bejön a vékony alak, nincs vele semmi gond, főleg nem 16 évesen... még alakulni/változni fogsz. Az is lehet, hogy később, nem feltétlen mindenkinél 11-12-13 éves korban kezd (de elvileg van aki már 9, legalábbis hallottam)

Ha a fiúknak akarsz netán tetszeni, vagy félsz, hogy emiatt csúfolni fognak, akármilyen testalkatod is van: fognak rá megjegyzést tenni; ha még nem is a szemedbe. Mindig lesz olyan, akinek nem tetszik és lényegében mindig lesz olyan, akinek igen. Na meg persze mindig is voltak, vannak és lesznek is irigyek, akik képesek a másikat vérig sérteni akár az alakjával, holott ő pont olyat szeretne...

Szerintem egyébként szép egy vékony lány, nekem sose volt semmi bajom vele. Nálam pl. pozitívum, hogy ha kisebb, formás, max közepes melle van egy lánynak, mint óriás/hatalmas (lehet bennem van a hiba, de nem tetszik a nagy) és fenéknél szintúgy, jobban preferálom a kisebbet. Lehet összefüggésbe van azzal is, hogy a vékony tetszik, igazából nem tudom rá a választ, azt tetszik és kész :)

Sok vékony lányt látok szép ruhákban, amik igenis jól állnak nekik, lehet csak te látod rosszul, vagy pedig nem találtál jókat... nem tudom :D

Vagy emiatt rosszul érzed benne magad, mint ahogy írtad is.

Használd ki a vékonyságod, hidd el elég sokan vannak azok, akiknek a vékony tetszik, illetve legalább annyit ehetsz bármiből, amennyit csak akarsz :)

Ne fogd fel negatívumként ezt az egészet! :)

20f

2016. jún. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, kicsit megnyugtattatok:)
2016. jún. 6. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!