Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ronda vagyok, mit...

Nagyon ronda vagyok, mit csináljak hogy elfogadjanak mások?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Most csak annyit tudnék mesélni, hogy már többször is mondták nekem, hogy mennyire ocsmány vagyok, soha senki nem félt a szemembe mondani mert sajnos ez a szomorú igazság. Azt hozzá szeretném tenni, hogy ez nem egyenlő azzal, hogy igénytelen vagyok, mert mindig odafigyelek magamra. Egyszerűen csak iszonyatosan ronda az arcom, és ezért soha még egy csókom se volt senkivel. Kisebb koromban is folyamatosan csúfoltak és most már eljutottam arra a szintre hogy tükörbe nézek és elkezdek sírni, annyira borzalmas az az arc ami visszanéz rám. Kérlek segítsetek, hogyan érjem el hogy elfogadjanak mások, és hogyan fogadjam el így én saját magam? :(
2016. máj. 29. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem vagy csunya. Midnenkinek mas az izlese, a szepseg relativ. Eloszor is fogadd el magad. Nem kell hogy szepnek tartsd magad ha nem latod magad szepnek, csak fogadd el magad olyannak amilyen vagy. Az hogy masok elfogadnak e vagy sem az az o dolguk. Lehet magyon sokat veszitenek vele ha a kinezeted alapjan itelnek meg. Lehet egy jo baratsag kezdetet utasitjak el a kinezeted miatt.

Valakinek biztosan szep vagy. Azok akik igy kinyilvanitjak egy lanynak az effajta velemenyuket azok erzeketlen, buta emberek akikkel kar foglalkozni. Az embereket meg lehet myerni humorral, kedvesseggel, stb.

2016. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Nézd, ha objektívan annyira ronda vagy, annak valamilyen orvosi probléma (egy vagy több) van a hátterében, mert az egészséges emberi arc a maga nemében szép, még akkor is, ha nem klasszikus szépség.


Szóval én elkezdenék utánajárni a dolgoknak: fül-orr-gégészet, fogorvos, labor, hormonszintek, vitaminhiány, és a többi.

Egy szimpla fogászati rendellenesség vagy egy orrsövényferdülés (átlagos problémák) az egész arcot eldeformálhatják!


Közben kezdj el kísérletezni a hajaddal, mert a frizurán, meg pasiknál az arcsőrzeten is rengeteg múlik. Próbáld ki, milyen vagy, ha sminkelsz, gondolom annak is van 10000 féle módja...


A lényeg, hogy hidd el, te is lehetsz szép! Csak neked meg kell küzdened érte, viszont ez megerősít, és ha egyszer szép leszel, akkor sem fogod soha elfelejteni, milyen volt mellőzöttnek lenni - és sosem leszel olyan felszínes liba, mint sokan, akikhez kegyesebb volt a természet.


Fel a fejjel :)

2016. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

X1,

Hidd el, hogy sajnos a mai fiatal generációban már nem működik, amit leírsz. Annyira eltolták a reklám-ideálokkal a fiatalok értékrendjét, hogy már a szó szoros értelmében nem számít embernek, aki nem Barbie vagy Ken.

Én a kérdezőéhez hasonló gondokkal, közel 10 éven át próbáltam a Te tanácsodhoz hasonló szerint boldogulni. Nem ment. Csak a gúnyt, a megalázást, a kiközösítést kaptam. Sajnos, ha emberi életre vágysz, fiatalként, a mai sz@r világban már muszáj alkalmazkodnod bizonyos szintig a felszínes elvárásokhoz, vagy örökre magányos maradsz, bármilyen ember is vagy közben belül...


De elég megnézni egy filmet. 30 évvel ezelőtt olykor ronda, de tehetséges színészek világsztárokká váltak. Ma csak az jut képernyőre, aki topmodell kinézetű, a tehetség mellékes szempont. és az átlag fiatal ma már ebben nő fel, és ez lesz a mércéje sajnos.

2016. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz kérdező?
2016. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!:)

2 hónapja dettó ez volt velem is,de azóta rájöttem,hogy ugyanúgy lehetek szép,mint bárki más. Először is fogadd el magad. Az arca senkinek sem csúnya,de egy minimális kifinomítás mindig jól jön:D. Én például BB krémet és púdert használok,megrajzolom a szemöldököm,szemspirál,halványan színezett ajakápoló és kész is. *Az is fontos,hogy milyen fejformád van,ahhoz kell igazítanod a szemöldököd.* Aztán ha tetszik a látvány,akkor elkezdhetsz sportolni,én meg a barátnőm egész nyáron futottunk eddig azért,hogy formásabb alakunk legyen,ne csak simán vékony,a futás kiszellőztette a fejem,és még jól is esett. Egészségesen kezdtem élni,most már megeszek akármilyen gyümölcsöt,zöldséget,nem igazán válogatok,ami meglátszik a bőrömön is,sokkal egészségesebbnek tűnök tőle. Változtass az öltözködéseden,legyél nőiesebb,ápold a körmeid,mert a fiúk azt is megnézik. Hallgass önbizalom erősítő zenét,én mindig felvidultam tőle. Jut eszembe,én este a hajammal mindig csinálok valamit,általában kontyba rakom,és egy ilyen kis "fújós" cuccal vizet spriccelek rá,amitől ugye vizes lesz,és reggelre lágyan hullámos,a barátnőim is mondták,hogy milyen jól néz ki.:D. Használj nőies,de kifinomult illatú parfümöt,testpermetet,dezodort,amit akarsz,de legyen jó illatod. A biztonság kedvéért legyen nálad tic tac,vagy rágó,hogy friss mentolos illatú legyen a szád. Ha ebbe valaki beletud kötni,akkor hidd el nem benned van a hiba. Ennyit tudtam segíteni,remélem hasznát veszed :).

2016. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!