Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsi a mellem, mit csináljak?

Kicsi a mellem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és eléggé zavar, hogy a legtöbb korombelinek azért jóval nagyobb melle van, mint nekem. A családomban is közepes mindenkinek, az enyém ennek ellenére A kosaras. Félek, hogy nem lesz már nagyobb.. Lehet azért van, mert 165 cm és 50 kg vagyok? Ha hízok egy kicsit, vajon nőhet még?

Kb így néz ki az enyém formára és nagyságra is: [link]

Másik kérdés, hogy mennyire "nem vonzó", hogy csak ilyen kicsi?


2016. ápr. 12. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, valószínűleg ha hízol, majd mellre is menni fog :)
2016. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen jó ez! Hidd el, vannak fiúk, akik a kicsi melleket szeretik, nem a lufikat. Ráadásul, ha a tiéd is ilyen formás, akkor semmi aggódnivalód nincs! 17/F
2016. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ennél egy kicsivel nagyobb, de nem sokkal. 165 centi vagyok, 54 kg.

Nagyon nem voltam elégedett vele, de az évek során mindegyik barátom imádta, szóval én is elfogadtam. :D


21/L

2016. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem szexi. Ad egy sajátos kislányos bájt, ami igen vonzó tud lenni.
2016. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha fele annyira nézel ki jol mint a képen lévö akkor bombajo lehetsz.
2016. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért számít, vagyis miért zavar az hogy mekkora a melled... ez egy testrész, teljesen mindegy hogy A, B, C, D kosár vagy bármi más. Nem befolyásol semmit, nem leszel több, szebb a nagyobbtól sem. Annyira lényegtelen.
2016. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen jó. Sokan többre tartjuk a szép formát mint a méretet. A nő egyébként sem csak a melleiből áll...
2016. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez még nem olyan kicsi azért. úgy értem, nem lapos a mellkasod. a formája meg szép.
2016. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Kicsi a mellem, mit csináljak?"

Egyet ne csinálj: sose viselj olyan fehérneműt, amiben bagyobbnak látszik. Nincs annál rosszabb, mint amikor várod a csodát és képedbe kapsz valami egész mást. Úgy értem, nincs baj ezzel, sokan szeretik, de ha azt akarod, hogy olyan barátod legyen, aki ezt szereti és nem olyan, aki csak elfogadja, akkor ne bűvészkedj a melltartókkal.

2016. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ~OnLány~ ***** válasza:

Nekem is ekkora és már tudom,hogy nem fognak nőni,max ha terhes leszek egyszer.

Fogadd el,mást nem tehetsz.Én ennyi centivel 53-4 kg vagyok,úgy vettem észre,hogy mikor ezt a kilót magamra szedtem,mert soványabb voltam,akkor a melleim is nőttek.


Amúgy már párszor olvastam,hogy a hideg-meleg zuhany fokozza a vérkeringést,ami kicsit talán segíthet..én próbáltam,vagyis szoktam alkalmazni,de kutya fülét sem ér. :)

2016. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!