Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Véletlen vagy nem? -arcbőr...

Véletlen vagy nem? -arcbőr kérdés- :D

Figyelt kérdés
3 napja diétázok, semmi cukros és lisztes étel, azóta mintha az arcbőrömet kicserélték volna! Sokkal szebb és pattanás mentes lett, ugyanazt csináltam eddig is, csak diéta nélkül, mégsem volt ennyire szuper hatása! Ez a diétának köszönhető vagy csak a véletlennek?

2016. jún. 3. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:
14/L
2016. jún. 3. 19:08
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Ez inkább hosszú távon fog kiderülni, de elképzelhető, hogy ettől lett szebb, a cukor nincs túl jó hatással a bőrre - se (bár ez a három nap még elég kevés hozzá, hogy kiderüljön). Majd ha heteken keresztül ilyen lesz, akkor már biztosabbra veheted.
2016. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyfolytában eszek cukrot és lisztet is és van mikor gyönyörű a bőröm és van mikor ocsmány pattanásos. Általában akkor csúnya ha stresszes vagyok és menstruáció alatt.
2016. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!