Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudok csinalni a melleimmel?

Mit tudok csinalni a melleimmel?

Figyelt kérdés
A melleim nem egyformak kb. 2 kosarmeret van a ket mellem kozott. Es mar a nagyobb log is. Annyira idegesito a latvanya is es az is hogy erzem hogy az egyik oldalon jobban huz mint a masikon. 14 eves vagyok es tudom, hogy meg fejlodni fog a mellem 18 eves koromig. De anyaek azt mondtak hogyha nem javul akkor pedig megmutettjuk es kivetetunk a nagyobbol. De engrm most zavar es nem tudnatok valami tanacsot adni hogy pl. furdoruhaban vagy melltartoban ne lassak?
2016. jún. 6. 22:15
 1/4 opened paradise ***** válasza:

Pedig még fogsz fejlődni. És nem nekik kell eldönteni,hogy mi lesz a testeddel.


Vegyél nagyobb,melltartót,mármint nem méretezésben,hanem olyanban,ami jobban fed. Vastagabb,szivacsosat.

2016. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős a problémád, még fejlődhetsz is, de ilyen nagy eltérés esetén nem sok esély van arra, hogy a kisebbik egyenlít :/


Nekem csak fél kosár az eltérés, de az végig megmaradt. Beszéltem olyannal is aki úgy kezdte mint te, nála sem történt változás.


Keress olyan melltartót amiben van egy kis háló és adnak hozzá plusz tömést. Ha mindkét tömést berakod a kisebbik melledhez az sokat tud korrigálni.

De lehet kapni szilikon betéteket is, azzal is kiegészítheted a kisebbik melled.

2016. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sem fog valtozni :( 2 kosarmeret az rengeteg, ez nem tesz jot a gerincednek, egyszeruen egy ido utan elferful a gerinced a nagyobb mell iranyaba. 18 eves korodig azert mindenkepp varjatok, hatha... A kisebbik melledet estenkent maszirozd korkoros mozdulatokkal. Ezzel serkentheted a novekedeset. Es a melltartot tomd ki. Furdorucinak szivacsos melltartot vegyel es a tomest varrd bele, hogy a viz ne mossa ki. Legjobb, ha olyan szivacsokat hasznalsz, amiket a push up melltartokhoz adnak.
2016. jún. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi félre informáltalak titeket mivel 1 kosár méret van kb. mert ma néztem az egyik kb.80D-s a másik 80c-s mivel a nagyobb kicsit kiesik a C-s melltartóból. És masszírozom már egy ideje és javul. Meg agykontrollal is kezelem és úgy is jobb :)
2016. jún. 7. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!