Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Budapesten eredeti parfüm...

Budapesten eredeti parfüm olcsóbban a bolti (Müller, DM, Douglas) árnál? Ti hol vásároltok?

Figyelt kérdés
Katy Perry-Killer Queen illetve Jimmy Choo-Illicite érdekelne. Tudtok esetleg valami megbízható,olcsóbb helyet? Esetleg online mernétek rendelni?
2016. jún. 7. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendszeresen vásárolok online, mert sokkal olcsóbb. Iparfumeria.hu
2016. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Webáruházakban érdemes rendelni, sokkal olcsóbban tudnak adni mindent, mert nem kell fenntartaniuk egy országos üzlethálózatot. Ezekről bizton állíthatom, hogy megbízhatóak: Illatfelhő, Parfümoutlet, Iparfüméria, parfum.hu.
2016. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hamis termékeket árulnak? Gyanús,hogy pl egy 50 és egy 100 ml-es parfüm között 3-400 Ft különbség van. (pl Katy Perry 50 ml 5300 Ft,a 100 ml 5800 az iparfümérián). Így abban sem vagyok biztos,hogy a kisebb kiszerelés eredeti lenne.
2016. jún. 7. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
A parfummania.hu-t ajánlom! Én mindig onnan rendelek! Pl. YSL parfümöt 18 helyett 11 ezerért vettem tavaly akciósan. Róluk csak pozitív vélemények vannak mindenhol, eredeti termékeket árulnak. Az iparfumeria.hu-tól ne rendelj!!! Elvileg kamu parfümöket árulnak azért ilyen olcsó... és a szállítással is vannak gondok..
2016. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
iparfüméria, illatfelhő, parfümcenter teljesen megbízhatóak. pl ha iparfümérián megnézed vannak niche illatok is nem holmi drogériás illatok amik 5ezer Ft-be kerülnek, hanem 30-50 ezres tételekről beszélünk. Több nagy smink márka is ugyanúgy megtalálható.. ráadásul többször rendeltem már sminket, parfümöt, vagy professzionális hajápolókat úgy, hogy azelött már használtam ezeket a márkákat, és semmi minőségbeli eltérést nem tapasztaltam, így nyugodt szívvel ajánlom.
2016. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ezek a webáruházak eredetit árulnak. jó, persze az olcsóbb kategóriásaknál elképzelhető, de pl. a douglasba vettem múltkor egy michael kors glam jasmine parfümöt, 100 ml-est 34 ezer forintért. itthon ránéztem a neten, az iparfümerián csak 20.000,-Ft volt! aztán rámentem a hivatalos MK oldalra, ahol egyébként olcsóbbak a cuccok mint ha üzletben venném, ott is csak pár ezer ftal volt olcsóbb ez a parfüm, 30.000,-Ftért árulták forintra átváltva a dollárt. Szóval, képtelen vagyok elhinni, hogy a luxus/prémiámmárkák termékei mind eredetiek lennének, mert nemlétezik hogy 14.000,-Ftal olcsóbban kínálnák. Nem éri meg nekik az eredetit ennyiért eladni...


Rendeltem régen az iparfümériáról, Katy Perry parfümöt, Balmaint, az illat fújás után pár órával már absz nem volt érezhető. A Douglasban vett MK parfümöm alig tudom magamról lemosni, kora reggel befújom magam vele és még este, fürdés előtt is érzem.

2016. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előző helyesen írja, a webesek csak utánzatok. Nem szidom őket, mert a tartósságon kívül eléggé illat helyesek a többség számára. (persze van kivétel) Douglas nem azért rak rá akkora hasznot (webeshez képest) mert bolt(akkora forgalma van, hogy kb 3-5% neki a haszna egy terméken), hanem mert az eredeti parfümök ennyibe kerülnek. Az alap illatok teljes koncentrációban drágák, a webesek pedig desztillált vízzel szokták hígítani.
2016. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!