Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az alábbi linkben szereplő...

Az alábbi linkben szereplő zsírbontó kezelés hatásos, és 14 éves lány is megteheti?

Figyelt kérdés

[link]


Mostanra majdnem nulla lelki erőm van, és hála a gyerekkori gondjaimnak amit édességeken keresztül vezettem le, meghíztam. Jövőre középsulis leszek és semmi önbizalmam, egyrészt a testem miatt. Nem megyek ri binek, de ez tényleg elvette azt a kis önbizalmamat is ami volt régen. Tudom, erőt kéne magamon vennem stb. Fogyókúrába kezdek de nem 1-2 éven belül kell az eredmény, és a sajnálatos lustaságom mellett félek emberek közé menni futni, de még úgy is ha nincsenek emberek.



2016. jún. 13. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak egyél normálisan. És sétálj sokat, nagyobb tempóban. Nem kell futni. Ne akarj gyorsan fogyni, mert akkor lógni fog a bőröd.
2016. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, semmi baj, időben kapcsolsz. Ne bízz ezekben a vackokban, ha gondolod írj privátban és adok neked tippeket, amik egyszerűek, mégis hatásosak. :)
2016. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is féltem elmenni futni először. sötétben mentem csak a környékünkön éjjel (jó környék, nem rabolnak el). szerintem neked is ezt kéne. mégha jól is hangzanak ezek a kezelések, sokkal jobban jársz ha elkezdesz edzeni. egészségesebb, jobban érzed magad a bőrödben, önbizalmat ad az is, hogy képes vagy elérni a célod...

az nem megoldás, hogy azt mondod erre is, arra is hogy ezt se mered, azt se mered, nem akarod. kénytelen vagy tenni érte. nyári szünet alatt még van is időd, keményebben is csinálhatod. két és fél hónap alatt egész jó eredményt el lehet érni.

ami még nagyon fontos, hogy figyelj arra, mit eszel. nem csak hogy mennyit, mert sok esetben fontosabb az, hogy miket. ha sokat eszel arról is le kell szokni, ami csak pár napig nehéz. utána hozzászokik a szervezeted. nem bonyolult ez, csak erősnek kell lenni.

2016. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmire nem jó.

más kezelést keres az lehet hatásosabb pl speedfitness

hány kg vagy?

2016. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
162 cm és 62 kg -61 voltam a legutóbbi mérésnél de szerintem felszedtem-
2016. jún. 14. 23:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Még ha híztál is, akkor se lehetsz kövér ilyen adatokkal.
2016. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia ! Ha fogyni szeretnél akkor azt lassan tedd , ahogy az előttem szólók írták.

Edz akár otthon (pl. Rubint Réka videóra) akár edzőterembe. Tudom milyen nehéz rávenni magad , de utána igazi felüdülés lesz. Fontos , hogy sok fehérjét vigyél be (pl. Hal, tojás ) kerüld a glutént. Fehérje port is tudsz venni , az még az étvágyat is csökkenti , több féle íz is van (az én kedvencem a csokis )

És egyébként a spinning is nagyon jó. Sok sikert

2016. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor, először is köszönöm szépen a válaszokat!


Mint kiderült, 18 alatt nem is csinálhatnám a Kavitációs zsírbontást, addig meg nem várok, sz'al kizárva.


#3: Igazad van, tényleg nem megoldás ha homokba dugom a fejem. Megtanultam már az életben, hogy nem repül a számba a sült galamb, csak ez az egyik leg szívszorítóbb téma nálam, ezért is vagyok makacs mint az öszvér. ><

Ismételtem cukor és liszt mentes diétába kezdek, akkor biztos nem csábulok el és az arcbőröm is szebb lesz, csak tovább bírjam mint legutóbb. ':D


#6: Sokan azt mondják, hogy nem rossz az alakom, sőt, valaki azt mondja, hogy jó, max 3 kilót kéne fogynom, de ők a barátnőim, illetve nem vagyok rosszban azokkal akik mondják, de a testsúlyom miatt még egyszer sem öltöztem át -max gatya- az eltelt 8 év alatt -holnap ballagok- a többiek előtt, mindig a wc-ben.


#7: Igazából nem azzal lenne a gond, hogy el kéne kezdeni az edzést, hanem azzal, hogy emberek előtt, között kéne. Itthon egyrészt kevés a hely, másrészt valamiért annyira elkedvtelenítő, hogy nem rajzolok vagy gépezek, szóval lenne izgalmasabb szórakozás. Kint futni meg néha egyik osztálytársammal szoktam, de azt is csak sötétben, de most -most szombaton a ballagást követő nap költözünk-, hogy elköltözünk, nem fogok egy kis közös futásért nem tudom mennyit bizonytalanul villamosozni vagy buszozni.

Egyébként fő problémám, hogy félek az -idegen- emberek előtt, kortársaimtól a legfőképp -főleg fiúktól-, hogy pontosítsak, tudom, hogy nem velem foglalkoznak de akkor is félek, hogy mi van ha valami rosszat gondolnak, szóval az emberek véleményétől. ><

Ezek ellenére, szerintem az új helyen keresek egy Fitnesz helyet és választok valamit, aztán, hogy apám ne ordítsa le a fejemet, hogy kidobtuk a pénzt az ablakon, csinálni is fogom. :')

Még valami, az a fehérje por nem hangzik annyira rosszul -apám íztelent ivott régebben amit majdnem kiköptem-, ha találunk és apám belemegy, kipróbálom. :)

Amúgy, ha rendelted, akkor megkérdezhetem, hogy hol?

2016. jún. 16. 11:32
 9/9 anonim válasza:

Szia! Utolsó vagyok. Én boltba illetve edzőterembe vettem. De innen tudsz rendelni : [link]

Több féle kiszerelés van , még tasakos is , az pár száz forint. És nagyon sok ízben.

De lehet vannak oladalak ahol olcsóbb , keress rá googleba . ISO Whey Zero a neve.

2016. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!