Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen módon tűnjek érettebbne...

Tina. K kérdése:

Milyen módon tűnjek érettebbnek a kinézetemnél?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, de a magasságom, testi adottságaim és a babaarcom miatt csak 13-nak néznek az emberek, épp ezért a korombeli srácok rám se néznek, és nem vesznek komolyan. Ez engem kissé zavar, és szeretnék magam is 17 évesnek tűnni mások szemében, nem pedig egy kölyöknek. Valakinek ötlete esetleg akad? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is :)

2016. jún. 19. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

baba arc az jó

szerintem sokan le akarnak veled feküdni

2016. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem éppen azon szeretnék változtatni, hogy prostituáltnak nézzenek :) És ha igazad is van, a jelét nem adják.
2016. jún. 19. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziaaaa

Ugyan ebben a cipőben jártam

Remélem tudok segíteni azzal ha elmondom a saját sztorim

Szoval =D az volt a probléma hogy fiatalabbnak néztem ki a koromnál így én voltam a szürke kisegér

Amikor 18 voltam nyáriszünet alatt ugy voltam vele veszek csinibb ruhákat, elkezdek sminkelni

Mikor visszamentem mindenki látott változást

Viszont saját tapasztalat alapján a fiuknak nem pont ez számít, ők a nőiességet keresik egy testben, vmint szeretik ha egy lány nyitott, kedveli a társaságot és könnyen beilleszkedik, önálló

Tehát hangsulyozd azt amit szeretsz magadon

Ha van cicid akkor nem csöcskidobos de valami szép V nyaku felső ami picit mutat

Vagy ha szép feneked van akkor feszülős naci

A fiúk szeretik ha nem mutatsz sokat, inkább legyél huncut, ne mutass mindent hanem hagyd a fantáziájukra de látszodjon rajtad hogy az a lényege a felsőnek =D

Picit sminkelheted magad

Legyél nyitott és kedves :) lászódjon rajtad a magabiztosság

Nekem jott tett a változás, lett végre egy barátom is így 19 évesen =D

Sok szerencsét

2016. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Uccso vagyok

Lehet még nem jött el az ideje hogy kinőiesedj

Az majd jón magától és mindenki észre fogja venni :)

Én előszór magamon pl nem is éreztem hogy változtam volna

2016. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!