Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincs önbizalmam. Félek...

Nincs önbizalmam. Félek tükörbe nézni. Megéri higy ennyire stresszelek?

Figyelt kérdés

Na szóval az a bajom, hogy akár hányszor tükörbe nézek, egy dagadt disznót látok. 14 éves vagyok, 161 cm, és itt a baj:49 kg!!!!! RÉGEN életvidám voltam, nevettem, hülyéskedtem, az utóbbi időben életkedvem sincs. Nem akarok kimozdulni, nem akarom h lássanak.

A másik problémám a hasam. Reggel ha felklelek tök lapos. Eszek egy kicsit, nagyon nagy lesz. Már hónapok óta hasizmozok (naponta húsz percet). Az érdekelne,hogy ki van hasonló helyzetben és mit tesz/tett.

Összegezve: mit gondoltok a kilómról és a hasamról? Kérlek segítsetek! Nagyon fontos!



2016. jún. 20. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, teljesen normális a súlyod a korodhoz és magassagodhoz képest. Biztos nem vagy dagadt. Teljesen normális h ha felkelsz akkor lapos de ha eszel utána felpuffad a hasad.Azt ajánlom hogy kezdj el futni, a hasizom gyakorlatokat továbbra is folytatod, de ha túl sokat eszel és nem figyelsz oda az etkezesedre akkor ez mind hiába, ha gondolod írj privátba hogy mit mikor szoktál enni, hátha tudok még valamiben segíteni h miben kellene változtatni:)
2016. jún. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszod

:)

Sokat segít

:)

2016. jún. 20. 08:25
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha puffadsz, azzal a háziorvost keresd fel.

Egyébként nem kövér vagy, hanem a társadalmi elvárások rabja. Legyél büszke arra, ami vagy, és merd felvállalni, hogy ez TE vagy.

2016. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 160 cm vagyok, 50 kg és azt mondják rám, milyen vékonyka vagyok. Veled tuti nincs semmi probléma, legfeljebb az, hogy ennyire érdekel a külsőd... Az úgyis változik, foglalkozz inkább fontosabb dolgokkal.

15/L

2016. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 165 vagyok, és 58 kg. Egyáltalán nem érzem/látom magam kövérnek, és a környezetem sem. Szóval szerintem neked semmi probléma a súlyoddal, és inkább vagy vékony mint kövér. Ne a médiát tekints példának, hanem menj ki az utcára, és nézd meg a húsvérnőket.

A húsz perc hasazás pedig nem sok mindenre elég.

2016. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tényleg köszönök minden választ!

:)

2016. jún. 20. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:

"161 cm, és itt a baj:49 kg"

Szerinted ez kövér? Seprőnyélből is láttam már formásabbat.

2016. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!