Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor forr be rendesen az...

Mikor forr be rendesen az ajak piercing luka?

Figyelt kérdés
3hete kiszedtem..De még mindig van ott egy olyan fekete heg,ami teljesen olyan mint amikor kiszedtem..szóval már benőtt mert nem megy át rajta a pc,de a helye olyan mintha még mindig egy lyuk lenne ott..Ez befog forrni nyom nélkül?wagy örökre ezzel a szép heggel kell büszkélkednem?
2008. szept. 26. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Aki kiszedi a piercingjét, meg is érdemli a heget. Divatból minek kellet a pc?
2008. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

mar megbocsass elso valaszado,de miert lenne az divat piercing? nekem is van a hasamban,es nem divatbol tettem bele,hanem mert nagyon tetszett es tetszik is.es ha a kerdezo is csak megunta vagy valami miatt ki kellett szednie?arra nem gondolsz??

orokre nem fog ottmaradni,de legfeljebb kerdezd meg a piercingestol :)

2008. szept. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Köldöknek hívják. Ésha valaki divatbol csinálja akkor szoktak ráunni. Ha pedig nem divatbol csinálta, de egyéb okok miatt ki kell szednie, leszarja a heget, mert nem bánta meg h volt pcje. Nekem több mint 10db van és nem pár hónapja vannak meg;)
2008. szept. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a legkevésbé se azon parázz, hogy meg fog-e látszani vagy sem. Nekem tegnap előtt tágítottuk a fülem (nem divatból) és anyámék azt mondták vegyem ki, kivettem, most gyógyul össze és az picit nagyobb lyukacska lett, de nem érdekel, hogy hogy fog kinézni, max egy emlék ;)
2008. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
A fültágítás és a piercing heg egész más. A fül egy bizonyos méret alatt még összeszűkül. Igazából egy biztos módszert hallottam a hegek ellen: ha gyulladtan veszed ki. Ha nagyon zavar, gyullaszd be és úgy szedd ki. :D Mást nem tudok.
2008. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Tudom kedves előző válaszoló, de az elvi dolgokra gondoltam, és butaság, hogyha begyullad nem lesz heg ;)
2008. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

off:

Nekem is volt az ajkamban, és azért kellett kiszednem, mert majdnem szarrá ment két fogam miatt, az ínyem teljesen lehúzódott...szűk látókör, mindegy...

on:

én egy éve szedtem ki, és még mindig megvan a helye, de engem nem zavar, senki nem vette még észre a páromon kívül. Biztos ott lesz még pár évig :)

2008. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért szedtem ki,mert megmondták h kirugnak a sulibóól..Deh köszii nemkell ilyen értelmesek wálasza 1.komizó:)))
2008. szept. 27. 23:14
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Amellett viszont divatból csináltattad, mert ha nem, leszarnád hogy marad e nyoma, mert amíg volt, szeretted.
2008. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem-nem divatból,hanem 1.igazán nagy szerelmemmel csináltattuk,ilyen közös kis "emléknek"..Neki is meg Nekem is..És azért kérdezem h mikor forr be rendesen,mert addig leragasztva kell közlekednem az iskolában,és ez így nem túl kellemes..Mondjuk nagyon eltértünk a lényegtőől:S
2008. okt. 6. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!