Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet, hogy hamis...

Szerintetek lehet, hogy hamis parfümöt vásároltam?

Figyelt kérdés

Több db. egyforma (ún. teszter) parfümöt vásároltam online, mindegyik 100ml, azonos kereskedőtől. A kereskedőnek volt több kiszerelése is (30ml...).

Mindhárom dobozon és üvegen azonos szám van (!).

A szín teljesen megegyezik az eredetivel, az illata is korrekt, az emlékem DM-es viszonylatban szerintem. Tartósság is OK-nak tűnik. Az üveg is jól néz ki. Amit furcsállok, az a már említett számok... Ha nem hamis akkor miért egyformák? Vagy van ennek jelentősége? A parfüm nem mai típus, 2001-ben lett bevezetve, ma már az ismertebb hazai üzletláncokban nem lehet kapni, 7 évve vettem ott utoljára.

Előre is kösz a válaszokat.



2016. jún. 21. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Az a szám nem egyedi, az egyszerre, azonos alapanyagból készült termékeken megegyezik.
2016. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És egyformák is a parfümök, vagy különbözőek? Ha az utóbbi, akkor szerintem hamisak, már ha a batch code-ra gondolsz.
2016. jún. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

00:34:

Igen teljesen egyforma parfüm, 100ml. Egyazon kereskedőtől.

2016. jún. 22. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a márkája a parfümnek,női parfüm vagy férfi?
2016. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ffi.
2016. jún. 22. 14:02
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendeltem még ugyanazon kereskedőtől még többet mást, nemrég érkezett meg. Ebből az egyik 1992-ben lett bevezetve, elvileg már rég hivatalosan (?) "discontinued"... A két betűs drogéria polcán is láttam ma (korábban csak nagyon régen), a 100ml teszteren ugyanaz a batch kód, mint az enyémen, "megnyugodtam" :-) Az illat is egyezik...

(Egy biztos csak a batch kódból nem lehet következtetni az eredetiségre, nyers fordítás miatt se.)

2016. jún. 22. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!