Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Avon cuccok jók szerintetek?

Az Avon cuccok jók szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 25. 07:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Főként az arcbőr ápolásával kapcsolatos termékre vagyok kíváncsi.
2016. jún. 25. 07:35
 2/13 anonim ***** válasza:
én most rendeltem, meg anno is rendeltem. hát, teafaolaja nem vált be, de már azóta másik van.. most berendeltem ezt a kamillás arckrémet,tonikot, és arctisztitóját érzékeny bőrre, hát, nem rossz. szerintem a szemkörnyékápolója sem rossz,én 20 éves vagyok,elég a 900-ftos..végülis, ahogy észrevettem szebb lett a bőröm tőle csak néha olyan mintha marná az arcom...a tusfürdőktől viszketek,és kipattogok...pár sminkjétől is kipattogok és viszketek..
2016. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1, vagyok : szerintem oriflame-s cuccok jobbak!
2016. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hú, köszi.


Az mit jelent, hogy "kipattogsz"? Gondolom, hogy valami negatívum.


Nekem csak egy parfümöm van, ami Avon, azt szeretem.


Jó, hogy megírtad a tapasztalataidat!


Légy szíves, majd még írd már meg, ha visszanézel ide, hogy mi az a kipattogás? Köszi!!!

2016. jún. 25. 09:33
 5/13 anonim ***** válasza:

Parfümökkel, testpermetekkel, tusfürdőkkel nincs problémám.

A körömlakkok szerintem ócskák egy Rimmel ugyanaz az árkategória és az nem pattog le másnapra.

A sminkek gagyik, a rúzsok annyira bírják mint egy 300ft-os, a szemfesték összetapad.

Arclemosókat is próbáltam tőlük. Semmi jelentős változás nem történt. Valamelyik kellemes hatást ért el, de azt csak rövid időre. Más meg szárította a bőröm, egy óra múlva meg zsírosabb volt mint eredetileg.

2016. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Az Avon cuccok rémesek, minőségtelen vacakok, kb olyan mint amit 100 ft-os boltokban is kapsz, csak ott olcsóbb jóval. Sose kennék Avon terméket a bőrömre. Na meg nem támogatom őket az állatkísérleteikben sem, amire amúgy semmi szükség nem lenne.
2016. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!


Nagyon tájékozatlan vagyok a témában... Nagy segítség, hogy megírtátok a véleményeteket!


Nem tudtam, hogy állatokon kísérleteznek!!! Jó, hogy írtad! Nekem is fontos, hogy egy termék legyen "állatbarát"!

2016. jún. 25. 10:42
 8/13 anonim ***** válasza:

Felejtsétek már el az Avonnal kapcsolatban az állatkísérleteket, úgy ahogy az Avon is elfelejtette azokat még az elsők között!

Sőt az Avon több szervezetet is támogat, és 100%-os visszavásárlási garanciánk van. :)

Én rengeteg Avon terméket használok és a legtöbb be is vált, szeretem, ami meg nem ahelyett veszek másikat.

Mondjuk a Color Trendes lakk tényleg 1 napos, de van ami kibír 3-4 napot is, de ha rendesen felkensz egy Gel Shine-t az kibír 1 hetet is. Arcápoló termékekből nekem a Planet Spa és a Nutra Effects a kedvencem, utóbbit allergiások is használhatják, tartósítószer és színezék mentesek.

Ez attól is függ milyen a bőröd és épp melyik terméket próbáltad ki hozzá. ;)

Ami szerintem sem jó azok a női dezodorok, de azt megveszem magamnak boltban.

És ami a legjobb hogy tanácsadóként mondhatni ingyen hozzá jutok! :D

2016. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi ezt is!


Az jó hír, ha nem végeznek állatkísérleteket.


Nekem elég érzékeny az arcbőröm, nem is nagyon merek hozzáérni semmivel... víz, gyógynövények, shea... eddig csak a teljesen természetes alapanyagok jöttek be.

2016. jún. 26. 11:12
 10/13 Agibabi válasza:
Szerintem nagyon jók az avon termékei, nekem rengeteg van, de persze terméke válogatja, hogy milyen :) régen tényleg rosszak voltak a lakkok, viszont nemrég változtatták meg az összetételüket, szóval most már tartósak :) esetleg, ha valamelyik konkrét termékkel kapcsolatban lenne kérdésed, akkor kérdezz róluk nyugodtan, megpróbálok segíteni, mert sok terméküket kipróbáltam már :)
2016. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!