Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellbimbó piercing 17 évesen?

Mellbimbó piercing 17 évesen?

Figyelt kérdés

Felelőtlen döntés lenne ilyen fiatalon? Már tavaly is akartam, de most kaptam rá 'engedélyt'. Még mindig annyira szeretném, mint az elején, viszont a fájdalom miatt is aggódom. Már van piercingem, tetoválásom is, mindkettőt jól tűrtem:D Viszont mellbimbó mégiscsak érzékenyebb.

Tapasztalatok, tanácsok?



2016. jún. 25. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
A fájdalom vele jár. Idő után elmúlik. Ha akarod, kibírod.
2016. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
40%
Mi értelme van, most úgy őszintén?
2016. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy igen mi értelme van?
2016. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Miért, mégis mi értelme van annak, hogy olyan ruhát hordasz, ami tetszik? Ne kérdezzetek már ilyet :D Ha a kerdezőnek tetszik, akkor meg fogja csinálni, nem rajtatok múlik.


Szóval, ha tényleg akarod, akkor csináld :D Minden piercing fáj, de rajtad múlik, hogy mennyire. Előtte érdemes egy tényleg jó szalont felkutatni, hogy ne legyen tényleg semmi baj :)

Sok sikert! ;)

2016. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Na, akkor anyukád megengedte... :-)


Biztos fájhat amúgy, minden estre ha nem jön be kiveszed, végül is ez nem olyan, hogy végleg és örökre ott marad.


Max. kidobott pénz, meg fölös fájdalom.


Az értelmét én sem látom, de van aki meg a táskákat, cipőket gyűjti. Nem kell mindig mindennek nagy értelme legyen, ha tetszik, akkor van értelme.


Az egészségügyi kockázatokról, későbbi pl. akadályozza-e a szoptatást stb stb érdeklődj a beavatkozást végző szakembertől. De ebből a szempontból egy mellnagyobbítást sokkal veszélyesebbnek tartok.

2016. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2016. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Hát, bocsi, szerintem a mellbimbó piercing kifejezetten undorító. Ráadásul úgysem látja senki, mi értelme van??
2016. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Ha még egyszer valaki megkérdezi, hogy mi értelme van, esküszöm falnak megyek XD

Légyszí, tegyetek mellé még húsz felkiáltó jelet is. Köszi.

4. voltam :D

2016. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Oké akkor utolsó most őszintén mondd meg te hogy mi értelme van!!!
2016. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem véleményt kértem róla kedves utolsó, köszönöm.:)
2016. jún. 25. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!