Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellbimbó piercing! Tapasztala...

Mellbimbó piercing! Tapasztalatok?! ~Tovább lentebb~

Figyelt kérdés

Sziasztok! Évek óta szeretném átszuratni a bimbómat, nagyon tetszik, hihetetlen sexynek tartom. Szeretnék érdeklődni azoknál akiknek több hónapja/éve már megvan. Olvastam hogy nagyon fájdalmas, igen erre magamtól is rájöttem(már szúrtak :D ) persze emberfüggő kinek jobban kinek kevésbé fáj. Azt szeretném tudni, hogy meddig tartott mire teljesen begyógyult? Sokat szenvedtetek az első hónapokban? Bedagadtak a mellbimbók? A legdurvább amit olvastam angol csajoktól, hogy érzéketlenek lettek a bimbók és többen irták hogy igazán soha nem fog teljesen begyógyulni....ami khm elég bizarr. Ti hogy vagytok ezzel? Szóval bármilyen információt szivesen fogadok!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 27. 09:47
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Nekem nem fájt annyira, maga a szúrás simán bírható, mikor az ékszert tolta bele, az fájt inkább. Nekem nem volt rondán megdagadva, annyi, hogy mivel nekem csak az egyikben van, az a mellbimbóm egy picikét nagyobb, mint a másik. Egy héten át naponta háromszor tisztítottam meg fertőtlenítettem, és ha hidegre megkeményedett a mellbimbó, az nagyon fájt aztán félálomban mellbe boxoltam magam, az se volt jó, meg ha véletlen valamivel belekapsz, akkor úgy megijedsz még x év után is, hogy majd' összesz-rod magad. Nekem kb 2-3 hét alatt simán begyógyult, nem is fájt különösebben, mint bármilyen más piercing (a hélixem pl sokkal nehezebben gyógyult), és azóta se volt soha semmi bajom vele (ennek már 3 éve kb). Egyszer volt vele egy kis balesetem, beleakad valamibe, és megrántottam, és ott a bőr kicsit megsérült és bepirosodott, de szépen kezeltem 1-2 napig alkohollal és elmúlt.
2016. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál :)
2016. márc. 1. 12:14
 3/3 selyemhernyó95 válasza:
100%
Halli :) hát a szúrás nem fájt nagyon. Mindkettőbe egyszerre csináltattam. Annyi kínom volt hogy be gyulladt mivel a friss szúrást még aznap megrántottam :D
2016. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!