Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vállig érő rövid szőke hajhoz...

Vállig érő rövid szőke hajhoz illik ha az alja kék?

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
A vállig érő szőke hajtól összepisilik magukat a fiúk izgalmukban. Ha az alja kék, elfordulnak és csak annyit mondanak: hát ez beszarás.
2016. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm egy pillanatra elgondolkoztam, hogy most ezt a kérdést én tettem fel, vagy csak akartam?:D Nekem is ez volt a szándékom, azóta találtam képeket. Szerintem jól néz ki, vagány. De azért számíts rá, hogy bámulni fognak.:D

[link]

[link]

2016. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha illik a stílusodhoz akkor mindent visz. Valoban leszűkíti az érdeklődő fiúk körét de ha tényleg ez a stílusod akkor akik emoatt elkerülnek amúgy sem lennének az eseteid.
2016. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Van akinek meg pont a kék miatt lenne érdekesebb.
2016. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit a 2. linkelt, a 2. kép egész jó. Amúgy nekem inkább a hosszabb hajaknál tetszik, ha az alja színes. Nekem kék-fekete de nem az alja, hanem csíkos.
2016. jún. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem jól néz ki, de csak ha kicsit kékes.
2016. jún. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!