Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Irigy vagyok a szép lányokra...

Irigy vagyok a szép lányokra (én kifejezetten csúnya vagyok). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész kiskoromtól kezdve szemüveges, alacsony, pattanásos lány voltam, gyűlölöm magamat. Mit tehetnék, hogy ne legyek ennyire irigy a szép lányokra?

2016. júl. 3. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kontaktlencse! Az alacsonyságod egyáltalán nem baj nőként. A pattanásokra meg ott a bőrgyógyász.
2016. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Próbáld elfogadni magad!!! :)
2016. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Én alacsony, szemüveges és pattanásos lány vagyok, mégis elégedett vagyok magammal. Próbáld meg te is elfogadni magad, bizony benned is biztosan van valami szép, ami szebb a többségénél. Attól még, hogy a médiában a szemüveg, a pattanás, a fogszabályzó, a szőr, az alacsonyság a híres "csúnya jegyek", nem kell hinni nekik. Van, akinek gyönyörű karcsú keze van, valakinek egy aranyos anyajegye az arcán, valakinek különleges ázsiai szeme van, stb. Ezeket mégsem veszik észre! Miért? Mert másokat néznek, nem magukat.
2016. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk tegyél azért hogy szebb legyél. Mert én is voltam olyan mint a csúnya Betty, de már inkább a színésznőre hasonlítok, aki eljátszotta... [link]

Sokat számít minden apróság, változtass.

2016. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szemüveg most népszerű főleg ha jol áll,a fiuk szeretik az alacsony lányokat mert ,,aranyosak'' ,a bőrődre meg vagy bőrgyogyász aki talán tanacsol vmit .
2016. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért vagy irigy a többi lányra, mert súlyproblémákkal küzdesz valószínűleg.
2016. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont így vagyok ezzel! De neked jobb mert én is szemüveges, pattanásos lány vagyok, csak magas! Szerintem neked tényleg jobb😁
2016. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hozd ki a legtöbbet a saját külsődből, ahelyett, hogy másokra koncentrálnál. Én is mindig ilyen voltam, mint amilyen te. A pattanásokkal lehet mit kezdeni, ha bőrgyógyászhoz mész. Hordhatsz kontaktlencsét, vagy ha nem akarsz, válassz olyan szemüveget, ami passzol az egyéniségedhez és a ruháidhoz (én ezt tettem). Ha gondolod, vegyél magassarkú cipőt, nekem az is önbizalmat adott. Hordj olyan ruhákat, amiket csinosnak tartasz. Ne könyveld el magad "csúnyának", inkább azt nézd, hogy tudnád kihozni a lehető legtöbbet magadból. :)
2016. júl. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írj privit és adok egy teljes stílustanácsadást.
2016. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet privátban. Általában azok a lányok akik csúnyának tartják magukat inkább csaj agyban csúnyák. Nem hiszem hogy te az lennél.
2018. okt. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!