Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nőiesebb külsőleg?

Hogyan legyek nőiesebb külsőleg?

Figyelt kérdés
Haj, smink, köröm, öltözködés bármilyen kiegészítővel vagy szépségápolási tippekkel kapcsolatban kérnék válaszokat.
2016. júl. 3. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hú,hát ami szerintem a legfontosabb,hogy próbálj ápolt lenni,és természetes maradni.A hajad gyakorlatilag mindegy,hogy milyen formájú,hosszúságú,csak az a lényeg,hogy passzoljon az arcformádhoz,személyiségedhez.Ha úgy érzed,neked egy másik árnyalat jobban állna,mint a természetes,nyugodtan festesd be,csak utána ne felejts el rendszeresen fodrászhoz járni.:) Bár utóbbi egyébként is lényeges.:) Nyugodtan hordhatod a hajadat kiengedve mindig,ha az tetszik és az áll jól.:) Bár én javaslom,hogy kísérletezz,pl.annyiféle fonat van már,és mindegyik annyira nőies.A sminkedre ügyelj mindig,hogy ne mosódjon el,ne legyen csúnya,ízléstelen vagy túl erős.Próbáld megtalálni azokat a színeket,amik a te adottságaidhoz(hajszín,szemszín,bőrszín,akár arcforma és szemforma)a legjobban illenek.Szerintem a sminknél a kevesebb általában több,egy egyszerű BB krém,szempillaspirállal,szemöldökformázással,esetleg pirosítóval vagy bronzosítóval gyakran jobban áll az embernek,mint 3 kg vakolat.Persze nem egy ember van,akinek az erősebb smink áll jó,és azt szereti.Viszont ami mindenkire vonatkozik,az az,hogy tényleg csak ápolt,hidratált bőrre kenj fel akármit is.Ha vannak bőrhibáid,próbálj meg tenni ellenük(akár valamilyen arcápolóval,akár táplálkozással).A sminknél szerintem a rózsaszínes árnyalatok(akár szemen,akár arcon,akár szájon)nagyon nőiesek tudnak lenni,és gyakorlatilag mindenkinek jól állnak.A körmödnél törekedj az ápoltságra.Ha fested,ne legyen lekopva,letörve.Reszeld őket formára,ha úgy érzed,nyugodtan csináltass géllakkot,vagy műkörmöt,persze csak ízlésesen.:) Az öltözködés teljesen egyedi,neked kell megtalálni,mi az ami tetszik,és jól is áll,szívesen viselnéd.Azt fontosnak tartom megjegyezni,hogy nemcsak szoknyában,10 centis magassarkúban lehet nőies az ember lánya.:) Kiegészítők szintén rajtad múlnak,passzoljon az öltözködésedhez.:) De szerintem egy cuki kis fülbevalóval semmiképp sem lőhetsz mellé.:) És az is lényeges,hogy ne arra ügyelj,hogy a rajtad lévő dolgok külön külön nőiesek legyenek,hanem hogy az egész harmonizáljon,és úgy legyen nőies.Lehet nem is gondolnád,de egy fekete bőrdzsekivel is lehet nőies szettet kreálni,csak fantázia kérdése.:) Ja,és mosolyogj! Nem láttam még olyan embert,akinek nem állt volna jól.:) És nem tette volna vonzóvá,nőiessé.:)
2016. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. júl. 3. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!