Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kihullott, egyik oldalon...

Kihullott, egyik oldalon ritka egyforma szemöldök pótlása hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Azzal szembesültem az elmúlt pár hétben -bár ennél nagyobb bajom ne legyen.. de mégis nagyon idegesít- hogy az egyik szemöldököm sajnos majdnem teljesen kihullott. :( A másikhoz képest legalábbis nagyon feltűnő. Valószínűleg egyébként pajzsmirigy gondok állnak a háttérben, mert más jelek is utalnak arra hogy lehet ilyen problémám és ezt a szemöldök dolgot is olvastam hogy sokszor előfordul bár érdekes hogy nekem csak az egyik hullott..


Találkozott más pajzsmirigyes beteg is ilyennel? Ráadásul folyamatosan nézegetem és idegesítem magam. Egy kozmetikus esetleg helyre tudja hozni? Szemöldöktetováláson gondolkodtam hogy egyforma lenne a 2 oldal, de az nekem annyira nem tűnik természetesnek :( Meg az tartós dolog én meg szeretném ha a sajátom természetes módon visszanőne.. A ceruzás rajzolás meg macerás gondolom és nem tartós.... :O



Borzasztóan frusztrál nem tudom mi lenne a megoldás.



2016. júl. 4. 07:55
 1/3 A kérdező kommentje:

bocsánat addig szerkesztettem a kérdést hogy kicsit értelmetlen lett :)



Szóval a tetováláson kívül a porfestéses megoldáson gondolkodtam az mennyire természetes?

2016. júl. 4. 07:57
 2/3 anonim ***** válasza:

A szemöldöktetoválás nem rossz ötlet. :)De ha megunod vagy más formát szeretnél akkor azon nem igazán tudsz változtatni.

Menj el egy kozmetikushoz ő tudni fogja mi a teendő.

Szerintem ha pajzsmirigy miatt hullik akkor vissza kellene nőnie ha kezelve van a betegség.


Hidd el van ennél rosszabb. Például ha a hajad hullik ki. :(

2016. júl. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi :)



Igen én is ezt mondogatom h ez nem a világ vége csak ezen agyalok :D


A tetoválás képeken olyan szép de élőben nem tetszik


meg amúgy nagyon dús hosszú szemöldököm, szempillám lenne, a hajam is szép hosszú dús -bár néha hullik de most pont nem- szóval bízom benne h ez a szempilla is visszanő. Ezért nem szeretném a tetoválást.



Azt hiszem felkeresek egy kozmetikust hátha tud valamit javasolni.

2016. júl. 4. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!