Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellbimbó piercing lövése...

Mellbimbó piercing lövése után valóban elvész a bimbó érzékenysége?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan azt mondták nekem, hogy ne lövessek a mellbimbómba piercinget, mert a szexuális inger elvész utána. Nekem viszont a mellbimbóm az egyik erogén zónám, és ha azután, hogy piercinget lövettem bele, tényleg elveszíti az érzékenységét, akkor inkább nem lövetek piercinget.


Mik a tapasztalatok? Mellbimbóba való piercing belövés után a szexuális érzékenység megmarad vagy elvész?



#mell #piercing #mellbimbó #erogén zóna #szexuális érzékenység #mell-piercing
2016. júl. 6. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Azt nem lövik, csak mondom.
2016. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat igen, de ezt nem lehet előre tudni, hogy nálad mi lesz.

Egyébként nem lövik hanem szúrják. Nem ugyanaz.

2016. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szégyen és gyalázat rám nézve, hogy 13 piercing után még mindig keverem az ilyen dolgokat =-]


Tudom, hogy szúrják... csak sajnos a rossz megfogalmazást szoktam meg =-[


Hát, ha ezt így előre nem lehet megmondani, akkor lehet, inkább nem kockáztatnék... pedig nagyon szeretnék piercingeket oda is.

2016. júl. 6. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
nekem van. nemhogy nem veszett el, hanem még érzékenyebb lett. de garantálni nem tudom, hogy nálad is ez történik majd. ha jól csinálják, akkor nem lehetne semmi bajod.
2016. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elveszni nem fog semmiféleképp sem. Ha levágnád a mellbimbód tetejét, akkor, miután begyógyult, az alatta keletkezett csonk is ugyan úgy érzékeny lenne, csak az érzékenység ereje változna meg. (Biológia: Idegek és elvezetések vs. sejtek és sebgyógyulás.)

Az esetek 70-80%-ban, az érzékeny szexuális téren megnő, a maradékban nem érzékelnek különösebb változást. Ha csak nem egy rozsdás szöggel bökik át, akkor idegi elhalás létrejöttének esélye nagyon csekély (csak különös genetikai betegségek esetén jöhet szóba).

A gyógyulási idő alatt más lesz az érzékenység, utána meg vagy hevesebb, vagy ugyan olyan.

Van mell ékszerem, mind a két mellemben. A férfi nemhez tartozok, akiknek kevésbé szokott érzékeny-erogén lenni a mellbimbójuk. Nekem az, így még jobban az lett. A célom is pont ez volt vele azon kívül, hogy tetszik is.

A nőknek a nagyobb mellbimbó alapból érzékenyebb. A gyógyulás után meg a behelyezett ékszertől függ, hogy mennyire izgat. Vannak, akiknél elég az érintés is.


Szúratni célszerű a mellbimbóhoz igazítva 16 vagy 14 G-s méretű tűvel, titán anyagú sima barbell ékszerrel. A gyógyulási idő változó, és az ápolásra nagyon oda kell figyelni. (70%+ alkohol 1-2 napig, után octenisept, naponta 4-5 alkalommal legalább)

Mivel félsz tőle, hogy elveszted az érzékenységet, így evidens, hogy csináltasd meg az egyikbe (ha mind a kettőbe szeretnél) és a gyógyulás után vond le a következtetést magad ;) Valószínűleg utána már a másikba is bekerül egy ;)


Remélem segítettem, ha kérdésed lenne, tedd privátban!

2016. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!