Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban sokkal jobb a szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sokkal jobb a szex, ha van intim piercingem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Nagyon szeretnék intim pc-ket csináltatni. Először egy csikló és egy szeméremajak gyűrűre gondoltam. A barátomnak nagyon tetszene! Először csak ezt a kettőt szeretném megcsináltatni, de később lehet, hogy több lesz. :)

Sokat számít szex közben? Vagy csak esztétikailag van jelentősége?



2014. nov. 5. 19:28
 1/5 Mr. Truth ***** válasza:
csak esztétika... semmi külömbség + engem kifejezetten zavarna ha nyalás közben leszedné a fogamról a zománcot egy csiklóba szegecselt féltengely...
2014. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a clitoral hood és a mellbimbó tud élményt növelni.

A többi inkább esztétikai célú.

2014. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Figyi! A szex nem az intim piercingtől lesz jobb, vagy kevésbé jó, hanem attól, hogy ki csinálja, hogyan! Tehát nemcsak attól, hogy neked ki, hanem együtt attól, hogy milyen viszonyban vagytok egymással. Bizalmi, egymást szerető, egymásra figyelő, stb, stb. Egymás testét (is) kell megismernetek. És közben azt vesztek fel, le, ami jólesik. Lehet szúratni, tetetni bármit bárhová, az csak ékszer...
2014. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 18 voltam amikor az első intim pc-met szúrták (most 20 vagyok). Nekem egy darabig jobban kielégítő volt a szex. Most összesen 5pc-m van, de már eléggé hozzászoktam.

Akkor van nagyobb élmény, ha a csiklódba szúratsz egyet. Persze az sem utolsó, ha a párodnak is van intim helyen. Lehet ezeket variálni.

Amúgy meglepődnél, ha tudnád, hogy hány csajnak van intim ékszere. Én ismerek olyat akinek 17 évesen már 2 volt. Nincs ebben semmi rossz! Ha megunod, kiveszed! ;)

2014. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaja, én is éppen azon gondolkodom hogy a popsimba is tetetek kettőt, csak nem tudom hogy van egy olyan ékszer szett amit oda be lehet helyezni.
2022. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!