Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmas,...

Csak szerintem szánalmas, amit a magyar youtube-erek csinálnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a külföldieknél is így van-e, de a legnépszerűbb magyar youtube-erek elhitetnek pénzért emberekkel hogy különböző dolgok jól működnek pl. fogfehérítés tapaszokkal vagy Bright White-al, lézeres szőrtelenítés stb. Míg akinek nincs olyan nagy nézettsége őszintén elmondja a tapasztalatait.
2016. júl. 8. 10:10
 1/5 manó1235 ***** válasza:
Ha felkapottak és pénz van benne akkor pénzért bármit, meg kapnak ők is ingyen mintát, ez így működik. Üzlet.
2016. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Ez mindenhol így van lol
2016. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez nem becsapás? Hiszen akkor ők is olyanok, mint a reklámok a tv-ben. Pedig semmi értelme nincs annak, ha mindent dicsérnek.
2016. júl. 8. 16:29
 4/5 anonim válasza:
ez így megy, egy youtuber is meg kell éljen valahogy, de én akkor már inkább az egyenes utat választanám, szörnyen érezném magam, ha át kéne vernem embereket ezzel. a másik meg az, hogy tök sértő szerintem egy lánynak, akinek mondjuk van némi szőr a kezén (hűha, nem e világi teremtmény), hogy degradálják, aki nem használ lézeres szőrtelenítőt, meg minden extra dolgot, ami amúgy tök fájdalmas, pár szál szőrért. én utálom a magyar youtube-ot, valamiért senkinek nem sikerült eljutni odáig, mint a külföldieknek.
2016. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem pont olyan, mint egy tv-reklám, mert ők megválaszthatják, hogy mit akarnak reklámozni. Mondjuk én is találkoztam már elég nagy hülyeségekkel, de a legtöbb józan ésszel és tapasztalással megválogatja amit reklámoz és azt többé-kevésbé használja is.
2016. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!