Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szőrtelenitsek intim...

Hogyan szőrtelenitsek intim területen, ha hpv-m volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hónapokkal ezelőtt volt pár hpv szemölcsöm amit lekezeltem, az eredményem pozitiv lett, és hónapok múlva ismét a szexhez tudunk kerülni, mert a barátom is úgy tűnik meggyógyult. Nem merem a borotvát használni, mert kijöhet tőle ugye sebet ejt, viszont a belső combok mentén, és a szeméremajkak mentén is kissé szőrös vagyok és ott hosszabbra meg is tud nőni, mint a szeméremtesten, de ugye ezt csak borotválni tudom. Szeméremtestre vettem gyantát, bár nem tudom milyen hosszúnak kell lennie a szőrnek? És ha kicsire visszanő, azt nehéz legyantázni nem? Csak fogalmam sincs, hogy a szeméremdombot még meg-meg tudom oldani, de a többit ott lent hogyan? :// Mert zavar h hosszabbra nő ott a szőr, és tudom h a pasik se szeretik a szőrös puncit, de magam miatt is kényelmetlenül érezném ha szőrösen tárulkoznék ki.. valaki tudna tanácsot adni?
2016. júl. 8. 10:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Mert most hiába hosszabb a szőr odalent, legyantázom, aztán tegyük fel 4 nap múlva pici lesz borostás, 1-2 mm, de akkor még nem fogja be a gyanta
2016. júl. 8. 10:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább vágd rövidre, ne a divatot kövesd, hanem az egészségeddel foglalkozz. A szőr normális dolog, és fontos hogy ott legyen, legalább egy kicsi, szóval teljesen ne csupaszítsd le semmiképp, amúgy a gyanta is sebeket ejt, ahogy a borotva is. Egyik sem jó megoldás.
2016. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!