Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a fajta epilátor kinek...

Ez a fajta epilátor kinek vált be?

Figyelt kérdés

Eddig borotvát használtam, de most meg akarom próbálni az epilátort, hátha jobban beválik, és tartósabb lesz. Kezdésképpen nem akarok sokat költeni rá, azért ezt választottam.


[link]



2016. júl. 13. 00:48
 1/7 anonim válasza:
Én is pont egy ilyet néztem ki :D Szerintem jó, én az előzőt akarom lecserélni.
2016. júl. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából az epilátor sem tartósabb. A szőr több "ütemben" nő, így mire leszeded az első "fázist", más, vagy harmadnapra kinő a következő, és így tovább... pedig úgy hirdetik az epilátort mindig, hogy 2 hétig tartó simaság...ja. Én is 2-3 naponta epilálok.

A kérdésedre válaszolva: bár én Philips-et használok, van aki szerint a Braun a jó, próbáld ki, ez a készülék nagyon jó árban van.

2016. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanilyen készülékem van, nekem bevált, nagyon sima a lábam a használata után. Eszem ágában sem volt 10.000-nél többet kiadni egy epilátorra. A drága epilátoroktól is ugyanúgy előjönnek a piros pöttyök. De ha lekenem testápolóval, már másnapra szinte el is múlik. a víz alatt használható meg nem ér semmit, mert akkor csak eltöri a szálakat, és nem kihúzza.
2016. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat!! :) akkor megveszem ezt! :D
2016. júl. 13. 19:16
 5/7 A kérdező kommentje:
És lenne mégegy kérdésem: az epilátorok nem csípik be a bőrt?
2016. júl. 13. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fordulhat elő hogy becsípi a bőrt, csak ha olyan helyeken használod ahol a bőr nem olyan feszes, pl. bikinivonal vagy hónalj. De ha azokon a helyeken kifeszíted a bőrt, akkor ott is lehet használni, persze ha akarod.
2016. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! :) most megnyugodtam, mert ez volt az egyetlen dolog amitől féltem! :D
2016. júl. 13. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!