Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Beleillek-e a goth szubkultúrába?

Beleillek-e a goth szubkultúrába?

Figyelt kérdés

Érdekelnek a morbid dolgok, horrorfilmek és a metal valamint a fényképezés. Gitározok, dobolok, verseket írok és pingálok. Szeretem a történelmet és eléggé művelt vagyok.

Megjelenésem: zenekaros pólók terepmintás vagy fekete nadrággal, gyalogsági bakancs és vaskeresztes nyaklánc.

Mellesleg csak azért kérdeztem, mert nagyon érdekel ez a szubkultúra.


2010. ápr. 15. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Meg egyébként is, ez egy életérzés, neked kell tudnod hogy gothnak érzed-e magad!

2010. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira művelt lennél, tudnád mi az a goth, pláne ha érdekel. valamint azt is tudnád, hogy a művelt emberek röhejesnek tartják a szubkultúrákba való besorolásokat.
2010. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem mindegy az neked?..attól mivel leszel jobb, ha bele illesz?
2010. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem. ez nem goth. de addig vagy csak művelt, amíg nem foglalkoztatnak az ilyen baromságok, h besorolgasd magadat....
2010. ápr. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit te elmondtál magadrol az nem feltétlen goth.
2010. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy kérdésem lenne: gothnak érzed magad? Ha igen,akkor meg is válaszoltad a kérdésed,ha nem akkor inkább ne erőltesd a dolgot szerintem.


Én gothnak vallom-érzem magam,pedig punkot,folk metalt meg heavy metalt hallgatok,nem hordok se láncokat,se csipkés biszb@szokat se szoknyát bakanccsal (mert ízléstelen,szerintem). De mindenki gyorsan rájön hogy különc vagyok,nincs szükségem feltűnő külsőre.

15/L

2010. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

NE AKARJ AZ LENNI :D


Én sokáig az voltam, majd rájössz hogy NAGYRÉSZÜK ( nem mind ) annyira fennhordja az orrát, hogy távcső kell hozzá. :)

2010. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, habár a vaskereszt és a terepnaci teljesen más világ, a gothok nagy része szeret elegánsnak tűnni. A régivonalas goth pasik általában acélbetét nélküli fekete bakancsot hordanak, de alkalomadtán elmegy egy fekete katonai is.


Industrial gothnak viszont tökéletes, esetleg műrasztával kiegészítve.


itt olvashatsz infókat zenékről, könyvekről, szubkultúráról:

[link]

2010. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!