Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem borzasztó hogy...

Csak szerintem borzasztó hogy egy ilyen lány osztogat szépségtippeket Youtube-on?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a kék haj borzasztó, mindenféle rossz ízlésre vall, a sminkje is ocsmány, és úgy eleve a kinézete is igénytelenségre vall.


2016. júl. 22. 14:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom miért lett most ennyire felkapott ez a csaj.

De attól hogy neked nem tetszik a hajszín, neki igen, illik a stílusához. A sminkjei szerintem pont hogy jók, bár anélkül tényleg nem egy szép csaj. Viszont sminkkel gyakorlatilag bárki lehet szép.

Egy-két videóját láttam csak, de szerintem nem rossz vlogger. De azért kíváncsi vagyok, te milyen videókat meg szépségtippeket tudnál mutatni ;)

2016. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bírom amikor ha valaki valakit kritizál egyből azzal jön hogy te tudsz jobbat vajon csinálni. Nem én csinálok ilyen jellegű videókat, ha nem ő. Amúgy meg a hajam természetes barna színű, nincs festve, de amúgy sokkal szebben sminkelem ki magam mint ő.
2016. júl. 22. 15:08
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Jaj ezt én sem értem. Förtelmesen szar sminkeket csinál szegény, és stílusérzéke sincs. Elhiszem hogy van akinek ez tetszik, de hozzáértő szemmel nézve szörnyű. Bár akinek laikusként nem tűnik fel, hogy ez rossz, annak is gondok vannak a szépérzékével.
2016. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
A haja nekem nagyon tetszik, viszont ez a lány tényleg nem igazán tud sminkelni.
2016. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom ki ez de pont a haja nagyon jól néz ki. Csak épp nem illik a durván kifestett barna vastag szemöldökhöz... Igénytelennek nevezni azért nem kicsi túlzás.
2016. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

de te nem intelligens módon kritizálsz, hanem csak ócsárolod. ilyeneket írsz, hogy borzasztó, igénytelen, ocsmány...

a haja nem tűnik ápolatlannak, az hogy neked nem tetszik a színe az egyéni probléma.

igénytelennek nevezni is enyhén szólva túlzás. szerintem egyébként dohányzik, és a bőre azért nem olyan szép, de nem tudom. ez csak egy tipp.

a sminkje pedig mégha nem is az én stílusom, nem borzalmas egyáltalán. az a borzalmas, amikor az utcán látom a sok bizonytalan, kacskaringós tusvonalakat, a rosszul felkent alapozót, meg a mócsingokban összeragadt szempillaspirált.

várom a leszavazást. :D úgy vettem észre, hogy mostanában divat lett a magyar youtube-osokat szarozni, és aki nem száll be a buliba, azt valahogy mindig leszavazzák... :D

2016. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Az a gáz ahogy látom, hogy csak a hajával és sminkekkel törődik, azzal nem hogy már lufiszerű a feje és "lóg" az arca mint nagyanyámnak, mert el van hízva. A teste rémes. De ez miért nem foglalkoztatja? Igen, igénytelen emiatt.
2016. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Nekem tetszik a haja és a stílusa is.

Most amúgy azért szidod, mert nem tömeg vagy mi a problémád?

2016. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem férfi szemmel nem tetszik, főleg smink nélkül..csóri nagyon randa ha nincs kifestve. De egyébként néha szoktam nézni, annyira nem rossz csak kicsit unalmas.
2016. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

A színes haj most a külföldi guruk körében is nagyon hódít, nekem tetszik, Mónival a haja a legkisebb gond.

Sminkelni hellyel-közzel még tud is, de egyre gyakrabban tölt fel olyan videókat, ahol teljesen natúr, és mivel a sem a vonásai, sem a bőre nem szép, egy szépségvlogger esetében ezt hibának tartom. Az alakja sem szép, olyan mint egy tank a széles derekával, ami persze adottság, és nem tehet róla; de meg sem próbálja az öltözködésével ellensúlyozni. Olyan ruhákat hord, amik nem illenek a testalkatához.

De ami a legborzasztóbb, az a bicskanyitogató stílusa, ha kommentben kap valami kritikát, borzasztó bunkó és flegma. Nem értem, hogy ezt ennyi feliratkozóval és ilyen ismerettséggel hogyan engedheti meg magának.

2016. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!