Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire normális ha egy...

Mennyire normális ha egy huszonéves lány szereti a színes dolgokat?

Figyelt kérdés
Szeretem a színes blúzokat, a színes cipőket, a színes fülbevalókat stb. Szoktam sötétebb ruhákat is venne, de inkább a színeseket szoktam pl. rózsaszín, kék, sárga, piros.
2016. júl. 18. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Épp annyira normális mint ha valaki nem szereti. Ízlés dolga, nem kortól függ.
2016. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó, hogy szereted a színes cuccokat, vidám hatása van a színeknek.
2016. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem öltözöl papagájnak, akkor ez nagyon jó dolog. Nem kötelező komor színekbe öltözni 20 év felett. Sőt, inkább úgy látom, nagyon kevés a szín az emberek, úgy értem a felnőtt emberek ruháin. Nyugodtan öltözhetnének színesebben, nem csak a gyerekek és a tizenévesek kiváltsága. Csak el kell találni azokat a színeket, amelyek jól állnak, ami nem mindig könnyű, mellé lehet fogni vele párszor. És hát ez is elég ahhoz, hogy sokaknak elmenjen a kedvük a színes öltözködéstől.
2016. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

és a színes haj?

az a legjobb :D

2016. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Múltkor anyukámmal a plázában láttunk egy 40 körüli hölgyet egy gyönyörű színes összeállításban, színes nadrág, póló, cipő, táska. Meg is jegyeztük, milyen ízléses és jól áll neki. De tudod mi döntötte el, hogy idétlen vagy jól kinéző? Az, hogy a színek összeillenek-e, vagyis a hölgy nem piros pólót, zöld nadrágot, sárga cipőt és kék táskát viselt, hanem ha jól emlékszem, egy halványkék nadrágot egy sütétebb kék pólóval és halvány rózsaszín kiegészítőkkel párosított. Tehát ha ügyesen párosítod a színeket, nagyon jól néz ki. Én is szeretek színes ruhákat hordani, de ügyelek rá, hogy a minták és színek ne üssék egymást. :)
2016. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!