Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj az ajak alatti...

Mennyire fáj az ajak alatti piercing beszúrása?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ami nem középen van, hanem oldalt(alul).

Mondjuk 10-ből mennyire szerinted?


2010. ápr. 16. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt, mert elszorította a fogóval :)

A szorítás fájt egy kicsit maximum, meg kellemetlen volt hallani, ahogy átroppan a számon a tű.

De kétszer kibírtam :D

Hát skálán... legyen egy 4-es, mert a második azért kicsit fájt, mert nem szorította el annyira, mint az elsőt :D

2010. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

És Te hány évesen csináltattad?

2010. ápr. 16. 21:40
 3/16 A kérdező kommentje:
És az igaz, hogy három év után "eltűnik" ott az íny, és szinte kihullik a fog? :S
2010. ápr. 16. 21:42
 4/16 anonim ***** válasza:

nekem a szúrás 10-ből 8-as volt.

az utána következő két hét meg 10-ből 11-es. akkor azt is megbántam hogy megszülettem :D de mindenkinek más a fájdalomküszöbe, nekem alacsony..

viszont utólag azt gondolom, megérte :) valamit valamiért..

2010. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a fájdalomra nem tudok kit írni mert nekem nincs, de barátnőmnek volt egy időbe és neki ki kelett vennie mert szétment az ínye tőle. Először csak érzékeny lett neki aztán vérzett néha, aztán olyan lett neki mint amikor ínysorvadása van valakinek, hogy majdnem az egész fognyaka kilátszott. Asszem fél évig volt bennt neki.
2010. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Fú, ez olyan szarul hangzik. :S

Én csak attól féltem, hogy a szúrásnál fáj, valahogy én úgy gondolom, ha azt túlélem, a többit lesz*rom kibírom. :"D

De ez az ínyes izé. Inkább mégsem. :/

2010. ápr. 16. 22:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Vegyél szilikon/bioplast/műanyag szárú pc-t és nem húzza le az ínyed :)
2010. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Istenem, de hülye vagyok, tényleg. :D Jaj...

De amúgy a fémtől hogyhogy ez lesz az ínnyel?

2010. ápr. 16. 23:28
 9/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem patkóm van, hozzá se ér se az ínyemhez, se a fogamhoz :)

Az elsőnél 15 voltam, a másodiknál 16 :) Most 17 vagyok :D

Viszont a kezdőékszer rövid volt, jól rádagadt a szám mindkétszer, szóval belül rendesen kikezdte. Na az viszont piszkosul fájt :D De hamar kicseréltem, és megszűntek a szenvedéseim, bár a piercer azt mondta, hogy egy hónapig kb ne piszkáljam... Hát bele is pusztultam volna kb :D

De nem akarlak elijeszteni, ez csak egyedi eset, csakúgy mint az ínybetegséges, szájszétvágós sztorik :) Megfelelő méretű ékszer kell, és minden jó lesz ;)

2010. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A patkót meg az ajak alattit ugyan oda szúrják nem?

Szóval ugyan olyan érzés.

2010. ápr. 17. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!