Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj az ajak alatti...

Mennyire fáj az ajak alatti piercing beszúrása?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ami nem középen van, hanem oldalt(alul).

Mondjuk 10-ből mennyire szerinted?


2010. ápr. 16. 20:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekem meg egy kis karikám van, és nekem sem ér hozzá az ínyemhez. jó helyre kell szúrni, meg ahogy már írták, megfelelő méretű ékszer kell, és akkor nem fogja kikezdeni az ínyed.
2010. ápr. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanoda szúrják, csak nekem a nőci sima talpas bogyót tett bele, hosszabb szárral, mert annyira feldagadt volna, hogy a karika meg a patkó kettévágta volna. Nos, mint már írtam, nem sikeredett elég hosszú szárú bogyót választani, mert arra is rádagadt, és kikezdte a számat belül, de miután kiszedtem, begyógyult. Piszkosul fájt a belső seb, de nekem így is megérte :D
2010. ápr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
nekem a szúrás maga nem fájt..éreztem hogy átszúrja de.. az nem volt fájdalom inkább kellemetlen. utána egy hétig még fura mert szokatlan..deamugy nekem az az időszak sem fájt nem is dagadt be.. meg semmi szóval.. dehát kinek hogy. nekem szerencsém volt vele, mindensestre én sokkal rosszabbra számitottam :D
2010. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Bednár Anikó válasza:

Nekem maga a szúrás nem fájt, picit kellemetlen volt csak, 10es skálán olyan 4es.

Viszont most a 2. napon 10es skálán a fájdalmam 15ös :-( Be van dagadva nagyon és eléggé körbeveszi a bőr a talpas részt.... 10es méretű pc-vel lett kiszúrva, phlogosol-lal öblögetem ma délután óta, és körömvirággal kenem...

2013. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Uh az kemény, jobbulást:S

Hát azóta eltelt jópár év mióta feltettem ide ezt a kérdést, azóta 3 piercing tulajdonosa vagyok:D fül, köldök, orr. Orr az félelmetes volt, életemben nem éreztem még olyan fájdalmat, azt gondoljátok meg 2x :D

2013. szept. 24. 22:56
 16/16 anonim válasza:
Nekem nem fájt. Egyáltalán. :D 10-ből 0.
2014. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!