Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehet valaki szépségkirálynő...

Lehet valaki szépségkirálynő kis mellekkel?

Figyelt kérdés
Szeretnék indulni szépségversenyen, alkat és arc meg van hozzá, csak sajnos nagyon kicsik a melleim. Úgy vettem észre, hogy szinte minden szépségversenyen induló lánynak szép telt cicije van, és félek ,hogy emiatt hátrányba kerülnék. Szerintetek?

2014. máj. 21. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem szeretnélek elkeseríteni, de sajnos én is így vettem észre ahogy leírtad.

Anno egy plázában láttam castingot amolyan előszelektáló volt szépségkirálynő jelölteknek. Hát..inkább cicis lányok kerültek be pedig volt ott még pár különb, gyönyörű arcú lány.

Esetleg próbáld meg a modellkedést. A ruhatervezőknek áldásosabb a kisebb mell :)

2014. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de sajnos ahhoz meg alacsony vagyok :( bár a fotómodellkedéshez lehet nem, kitudja :(
2014. máj. 21. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még ugyanúgy megpróbálhatod. Ha sikerül, lehetsz az leső kis mellű szépségkirálynő. Ha nem, hát, megpróbáltad.
2014. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! azt hiszem, megpróbálom :)
2014. máj. 21. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl Szunai Linda megnyerte a Miss Worldöt, szerintem neki egyáltalán nincs nagy melle. S rajta kívül is sok kis mellű szépségkirálynőt láttam már, rangos versenyeken is! :) sok sikert, akárhogy döntesz is!
2014. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,JÚN 20-áig lehet jelentkezni,megpróbálom,hátha!:)
2014. máj. 27. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!