Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mell hány éves korig nőhet?

A mell hány éves korig nőhet?

Figyelt kérdés
Èn 17 vagyok ès a mellem kicsi , szóval akkora, h melltartót sem kellene szerintem hordjak ,csak azèrt hordom hogy látszódjon valami.Nagyon elvagyok keseredve , ès idegesít hogy egy deszka vagyok. Öröklődèsre szerintem nem foghatjuk mert anyumnak ès mamáèknak is nagy mellük van . Róllam annyit h soványka vagyok , pedig rengeteget eszek, de nem ragad rám semmi .

2016. júl. 24. 21:49
 1/6 A kérdező kommentje:
A fiúk vèlemènyère is kíváncsi vagyok , hogy pl nekik a nagy mell vagy a kicsi jön be ,ès hasonlók .
2016. júl. 24. 21:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat valoszinuleg azert mert vekony vagy igazabol ha csak ez a gond akkor nem problema elkezdhetnel akar edzeni hogy segged legyen meg ne legyel olyan vekony ha kell abba tudok tippeket adni
2016. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az unokatestvérem 18 éves és neki is nagyon kicsi a melle.Pont akkora mint 12 éves korában volt.
2016. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Genetika :) Szülés után megnő.Van,amikor a fogamzásgátló is rásegít.

Az én anyukámnak is mamámnak is nagy melle van az enyémhez képest.De nekik is akkora volta szülés előtt,mint nekem.

Tudom,hogy zavarhat téged,sok barátnőm van,akik szintén ezzel küszködnek.Én meg sajnos nem értem meg teljesen a helyzetet,mert engem sosem érdekelt,hogy mekkora a mellem,mert elégedett voltam.De támogatom őket :)


Egyébként a kérdésre válaszolva 21-25 éves korig nő a mell természetesen.És ugye a többit leírtam :) Kitartást,valaki meg azért ölne,ami neked van :)

2016. júl. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok eddig olyan átlagos volt a mellem de elkezdtem fogamzásgátlót szedni barátom miatt és kb egy kosárral megnőtt, de 24 éves korig még nőhet ne aggódj egyébként sok pasi inkább a kis melleket szereti :) 18L
2016. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20+ korban is nőhet. Ha sovány vagy akkor azért alig van melled. Rengeteget biztos nem eszel, max neked rengeteg, és gondolom nem is megfelelő ételek azok. Ezen változtatni kéne és edzeni, sportolni, mert a legkevesebb a mell nagysága... sokkal fontosabb a szép formás test, az jól néz ki még kis mellekkel is. Nekem is kicsi egyébként, de a pasik imádnak, szóval nem hinném hogy bárkit is zavar a kis mell. Nekem nem is tetszik a nagy, szóval én nem szeretnék olyat. Örülök hogy lapos vagyok, nem vonzom a mellfétishes perverzeket legalább.:D
2016. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!