Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira rondán kipattog a...

Annyira rondán kipattog a bőröm, mit kenjek már rá?

Figyelt kérdés

Leborotváltam vadiúj és steril borotvával a lábam, és a bikinivonalam, de annyira kipattogtam tőle, hogy szinte piros lett mindenhol a bőröm. Nem szárazon csináltam, kókuszolajat használtam borotvahab helyett, tehát csúszott a bőrön a penge. Még durva se voltam.

Kentem rá eddig, de nem használt: aloevera, nivea borotválkozás utána gél érzékeny bőrre, teafaolaj, hintőpor, testápoló. Természetesen nem egyszerre mindet, nem keveredtek. De egyiknek se volt nagy látszata.

Van erre valami speciális krém? Nem akarok így strandra menni...


2016. júl. 27. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Sima baba szappannal kend be és hagyd rászáradni, majd mosd le és úgy rá a hintőport, nekem az szokott segíteni.

Amúgy borotválás előtt akár 10 percel is, előre kend be akár azzal az olajjal vagy habbal, puhítsa a bőröd, és figyelj, hogy szőrnövekedéssel megegyező irányba húzd le.

2016. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. júl. 30. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!