Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ingyen Piercing szúrás valahol?

Ingyen Piercing szúrás valahol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár éve a szerencse fia voltam, történt ugyanis, hogy egy Piercing tanfolyamra kerestek modelleket, akiken gyakorolhattak. A modellek között voltam én is, kaptam egynéhány Piercinget, teljesen ingyen (én voltam ugyebár a gyakorlóbáb, egynél több Piercing esetén pedig ingyenesen kaptam testékszereket).


Sajnos el kellett távolítanom őket régebben... de most újra elkapott (vagy inkább: visszatért) a vágy.


Két kérdésem volna:


1. Tudtok-e valakit, vagy valamit, ahol van hasonló, vagy ugyanilyen lehetőség? Ahol modelleket keresnek, s ugyanilyen ingyenes akció van modelleknél, szúrásnál?


2. Tudtok-e olyan weboldalakat, ahol folyamatosan tájékozódhatok ilyen akciós, illetve kizárólag csak ebben a témában (tanfolyamok, modell keresés, stb.) zajló dolgokról?


A válaszokat előre is köszönöm, szép napot Mindenkinek!



2016. júl. 29. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ingyen már nem szokott lenni, de nagyon olcsón igen. Szintén gyakorlóbáb szerepben. Nemrégiben volt Polgárdiban Adorjánnál ilyen lehetőség. De a kevésbé nevesebbek általában Facebook csoportokban hirdetik magukat. Egy testékszer nagyker ára 100-500 Ft/db, egy tű 50-250 Ft közötti árban mozog. Egy pár gumikesztyű 5 Ft, fertőtlenítő 10 Ft...stb. Így összejön egy 500-2000 Ft közötti, körüli összeg, amiért csinálják (úgymond anyagár+egy pici). A szalonárak 4000-10000 között vannak, szóval ahhoz képest olcsó, de nincs ingyen. Érdemes figyelni a szalonokat is, mert sok esetben betanításnál szokott lenni ilyen.
2016. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!